لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: شامپو

شامپو سر کاپوس مدل Vitamin E حجم 250 میلی لیتر

شامپو کاپوس مدل Vitamin E یک شامپوی ایده آل برای استفاده روزمره و نامحدود است. این شامپو دارای ویتامین E می باشد که باعث استحکام پیاز مو می گردد. بنابراین ساقه موها را تقویت می کند و ریزش مو را برطرف می کند. این شامپوی آلمانی مناسب آقایان و خانم ها می باشد.

شامپو مو کاپوس مدل جوانه گندم حجم 200 میلی لیتر

شامپوی آلمانی کاپوس مدل جوانه گندم از بین برنده شوره و چربی مو می باشد. این شامپو همچنین در درمان بیماری پسوریازیس بسیار مفید هست و مشکل پوسته ریزی ، خارش و التهاب کف سر را به طور کلی درمان می کند. این محصول خاصیت ضد قارچ نیز دارد.

شامپو مو کاپوس مدل Weizenkeim حجم 250 میلی لیتر

شامپو جوانه گندم Weizenkeim کاپوس حاوی ویتامین های B و E می باشد که این ویتامین ها باعث تقویت ، جلوگیری از ریزش ، شادابی و درخشندگی موها می شود. همچنین این شامپو چربی موها را از بین می برد. شامپو جوانه گندم کاپوس مناسب آقایان و خانم ها می باشد.

شامپو درخشان کننده کلوران سری Extrait Vegetal مدل Citrus حجم 200 میلی لیتر

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که موهای خشک ، کدر و ناخوشایندی دارید بهترین انتخاب برای شما شامپو درخشان کننده کلوران مدل Citrus است. این شامپو احیا کننده و پاک کننده مو می باشد. همچنین با خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی قوی که دارد مشکل خشکی موهای شما را برطرف می کند. و موهایی شاداب و درخشان به شما هدیه می دهد.

شامپو ضد ریزش کلوران سری Extrait Vegetal مدل Quinine حجم 200 میلی لیتر

شامپو ضد ریزش کلوران حاوی کینین ( ماده ای جهت استحکام و تقویت مو ) است که با افزایش میزان گردش خون در پوست سر ، افزایش رشد موها را به ارمغان می آورد. این شامپو علاوه بر کنترل ریزش موهای سر به رشد مجدد موها نیز کمک می کند. همچنین باعث ایجاد استحکام ، طراوت و درخشندگی موها نیز می شود.

شامپو مو آلپسین مدل Caffeine C1 حجم 250 میلی لیتر به همراه محلول تقویت کننده مو آلپسین مدل Caffeine حجم 200 میلی لیتر

شامپو و محلول ضد ریزش کافئینه آلپسین یک پک ضد ریزش فوق العاده می باشد. این محصول با دارا بودن ویتامین های ضروری مو باعث تقویت و درخشندگی مو می باشد. کافئین موجود در این شامپو و محلول باعث تقویت و استحکام بخشی پیاز مو می شود که علاوه بر کنترل ریزش مو باعث رویش مجدد موها نیز می گردد.

شامپو مو آلپسین مدل کیلر حجم 250 میلی لیتر

شامپو آلپسین مدل Dandruff Killer یک کمپلکس ضد شوره فوق العاده قوی می باشد. این شامپو با ترکیبات مخصوص خود تمامی شوره های مقاوم رو هم به راحتی درمان می کند. همچنین با خواص ضد میکروبی خود از بین برنده قارچ و باکتری پوست سر نیز می باشد. این محصول تسکین دهنده پوست سر است و خارش سر را نیز برطرف می کند.

شامپو مو آلپسین مدل S1 حجم 250 میلی لیتر

شامپو آلپسین S1 یک شامپو فوق الاده ملایم مناسب برای استفاده روزانه می باشد. این شامپوی آلمانی مخصوص موهای شکننده و موهای رنگ شده می باشد. همچنین این محصول مناسب برای موهای حساس می باشد.

شامپو ضد ریزش مو آلپسین مدل C1 حجم 240 میلی لیتر

شامپو کافئینه آلپسین مدل C1 یکی از بهترین محصولات جهت برطرف کردن ریزش مو ( ارثی و ژنتیکی ) می باشد. کافئین با افزایش گردش خون دور ریشه مو باعث اکسیژن رسانی به مو می شود. همچنین ویتامین های ضروری برای رشد مو را به پیازهای مو می رساند. این محصول همچنین سبب رویش مجدد موها نیز می شود.

سرم مو فیتو مدل فیتولوجیست 15 حجم 3.5 میلی لیتر بسته 12 عددی

سرم مو فیتو مدل فیتولوجیست مناسب افرادی است که دارای ریزش مو خیلی شدید می باشند. این سرم با حفاظت از سلولهای بنیادی مو و فعال سازی تولید سیرتویین از ریزش موهای شما جلوگیری می کند و محرک رشد موهای جدید نیز می باشد. این سرم مناسب آقایان و خانم ها می باشد.

سرم تقویت کننده مو فیتو مدل phytocyane بسته 12 عددی

ویال ضد ریزش مو فیتوسیان ترکیبی از مزایای مراقبت های تقویت کننده ، تحریک کننده رشد، ضد نازک شدن مو و مزایای مواد آرایشی مراقبت از زیبایی است. ویال ضد ریزش فیتوسیان برگرفته از مواد گیاهی جینکو بیلوبا باعث ایجاد تبادلات بین سلولی در اطراف پیاز مو و تولید کراتین می شود که ماده اصلی سازنده مو می باشد.

شامپو فیتو مدل phytocyane حجم 200 میلی لیتر

موی سر در اثر دلایل مختلفی ممکن است شروع به ریزش کند. ریزش ارثی ، ریزش در اثر افزایش سن، و … . شامپو ضد ریزش مو فیتو مدل فیتوسیان مخصوص خانم ها بوده و ریزش موها را به طور کامل از بین می برد. همچنین با دارا بودن ویتامین B5 و B6 و عصاره تنه درخت کینا و هسته انگور باعث تقویت ریشه مو نیز می شود.