سرم تقویت کننده مو فیتو مدل phytocyane بسته 12 عددی

ویال ضد ریزش مو فیتوسیان ترکیبی از مزایای مراقبت های تقویت کننده ، تحریک کننده رشد، ضد نازک شدن مو و مزایای مواد آرایشی مراقبت از زیبایی است. ویال ضد ریزش فیتوسیان برگرفته از مواد گیاهی جینکو بیلوبا باعث ایجاد تبادلات بین سلولی در اطراف پیاز مو و تولید کراتین می شود که ماده اصلی سازنده مو می باشد.

2,720,000 تومان

فیتو

فیتوسیان ترکیبی از مزایای مراقبت های تقویت کننده ، تحریک کننده رشد ضد نازک شدن مو و مزایای مواد آرایشی مراقبت از زیبایی است. 

Phytocyane با پشتیبانی واقعی از حالت دادن و مراقبت از پیری ، زیبایی و نشاط مو را حفظ می کند.

هم افزایی اسیدهای آمینه و مواد فعال گیاهی (عصاره Ginkgo Biloba و پوست Viburnum) ، باعث ایجاد تبادلات بین سلولی در اطراف پیاز مو و تولید کراتین می شود که ماده اصلی سازنده مو است.

OPC های انگور (پروسیانیدین) از پیاز مو در برابر رادیکال های آزاد محافظت کرده و پیری زودرس را کاهش می دهد. فیتوسیان که با ویتامین های گروه B و پروتئین های ابریشم غنی شده است ، تراکم و درخشندگی مو را ارائه می دهد ، بدون اینکه موهای آن را سنگین کرده یا چرب نگه دارد.

یک مشتق تیروزین ، پیش ماده ملانین ، ظاهر موهای سفید را کند می کند. با اولین استفاده ها ، مو حجم ، مقاومت و درخشندگی اصلی خود را بدست می آورد.

نحوه استفاده:

در صورت آلوپسی منتشر موقتی یا در تمام طول سال به دلیل زیبایی های بی نظیر آرایشی ، از آن به عنوان درمان شوک استفاده کنید.
درمان حمله: 1 ویال 3 بار در هفته به مدت 4 هفته
درمان نگهدارنده: 1 ویال در هفته به مدت 2 ماه.
بعد از شامپو روی موهای تخلیه شده استفاده کنید.
ویال را بشکنید و نوک اپلیکاتور را بگذارید.
خط به خط روی پوست سر بمالید. به آرامی ماساژ دهید تا به نفوذ محصول کمک کند.
آبکشی نکنید طبق معمول سبک دهید.
کالا های مرتبط