سرم تقویت کننده مو فیتو مدل phytocyane بسته 12 عددی

ویال ضد ریزش مو فیتوسیان ترکیبی از مزایای مراقبت های تقویت کننده ، تحریک کننده رشد، ضد نازک شدن مو و مزایای مواد آرایشی مراقبت از زیبایی است. ویال ضد ریزش فیتوسیان برگرفته از مواد گیاهی جینکو بیلوبا باعث ایجاد تبادلات بین سلولی در اطراف پیاز مو و تولید کراتین می شود که ماده اصلی سازنده مو می باشد.

موجودی این محصول به اتمام رسیده است!

پیشنهاد محصول

فیتو

فیتوسیان ترکیبی از مزایای مراقبت های تقویت کننده ، تحریک کننده رشد ضد نازک شدن مو و مزایای مواد آرایشی مراقبت از زیبایی است. 

Phytocyane با پشتیبانی واقعی از حالت دادن و مراقبت از پیری ، زیبایی و نشاط مو را حفظ می کند.

هم افزایی اسیدهای آمینه و مواد فعال گیاهی (عصاره Ginkgo Biloba و پوست Viburnum) ، باعث ایجاد تبادلات بین سلولی در اطراف پیاز مو و تولید کراتین می شود که ماده اصلی سازنده مو است.

OPC های انگور (پروسیانیدین) از پیاز مو در برابر رادیکال های آزاد محافظت کرده و پیری زودرس را کاهش می دهد. فیتوسیان که با ویتامین های گروه B و پروتئین های ابریشم غنی شده است ، تراکم و درخشندگی مو را ارائه می دهد ، بدون اینکه موهای آن را سنگین کرده یا چرب نگه دارد.

یک مشتق تیروزین ، پیش ماده ملانین ، ظاهر موهای سفید را کند می کند. با اولین استفاده ها ، مو حجم ، مقاومت و درخشندگی اصلی خود را بدست می آورد.

نحوه استفاده:

در صورت آلوپسی منتشر موقتی یا در تمام طول سال به دلیل زیبایی های بی نظیر آرایشی ، از آن به عنوان درمان شوک استفاده کنید.
درمان حمله: 1 ویال 3 بار در هفته به مدت 4 هفته
درمان نگهدارنده: 1 ویال در هفته به مدت 2 ماه.
بعد از شامپو روی موهای تخلیه شده استفاده کنید.
ویال را بشکنید و نوک اپلیکاتور را بگذارید.
خط به خط روی پوست سر بمالید. به آرامی ماساژ دهید تا به نفوذ محصول کمک کند.
آبکشی نکنید طبق معمول سبک دهید.
موجودی این محصول به اتمام رسیده است!

پیشنهاد محصول

کالا های مرتبط