37 مدل بهترین کرم دور چشم ( پرفروش ترین ) در سال 2021 با قیمت

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

 • 14 مهر 1399
 • 0 نظر
 • admin

فواید استفاده از کرم دور چشم چیست؟

 

تبلیغات بسیاری وجود دارد که کرم های چشم را ستایش می کنند ، اما آیـا واقعاً مردم نیاز به استفاده از آنها دارند؟ ساختن یک سیستم مراقبت از پوست منظم برای نرمی ، تمیــز و شاداب نگه داشتن پوست مهم است ، اما آیا ارزش افزودن یک محصول کاملاً جدید در برنامه های معمول خود را دارد؟ به طور خلاصه ، بله

کرم های دورچشم دارای مزایای متنوعی هستند که از نظر بسیاری از افراد مفید است.

چرا لازم است که از کرم دور چشم استفاده کنم؟

پـوست اطراف چشم شما بخشی از بـدن شماست که می تواند اولین علائم پیــری زودرس را نشان دهـد ، بـه خصوص بـدون مراقبت مناسب. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا ؟

ابتدا پوست اطراف چشم نازک تـر و لطیف تـر از پوست سایر قسمت های بدن است. و از آنجا کـه چشمهای شما در طول روز بسیار زیاد کار می کنند از پلک زدن تا بیان احساسات، این به تنهایی می تواند باعث پیری زودرس شود. علاوه بر این عوامل استرس زای خارجی، دلایل ژنتیکی ، اشعه ماورا بنفش و سبک زندگی هم می تواند باعث پیری سریع پوست اطراف چشم شما شود.

با این وجود مهم نیست که چند سال دارید، هرگز خیلی زود و دیر نیست که به چشمان خود محبت شایسته را بدهید. از آنجا که پوست اطراف چشم بسیار متفاوت است، برای تهویه و درمان مواردی که ممکن است دراین زمینه ایجاد شود، بـه محصولات تخصصی نیاز است.

کرم دور چشم

 

کرم هـای دورچشم با اهداف مختلفی ساختـه می شوند. برخی از کـرم های چشم به صورت مرطوب کننده و تمیـز کننده این ناحیـــــه تخصصی صورت طراحی شده اند. برخی بـه طور خاص برای پوست مردان طراحی شده انـد . با این حـال ، بیشتر کرم های چشم با جلوگیری از ایجاد چین و چروک و پای کلاغ در اطراف چشم ، اهداف پیشگیری را دنبال می کنند.

بالاتـراز تمام نواحی دیگر صورت، بـه احتمال زیاد پوست اطراف چشم علائم چروک شدن و پیری را نشان می دهـد زیرا پوست در آنجـا بسیـار نازک است.علاوه بر نازک بودن ، پوست اطـراف چشم نیـز تحت حرکت میکروبی مداوم از چشم ها ، پلک ها و ابـروها قرار می گیرد که به طور مداوم حرکت می کنند و تنظیم می شوند. بسیـاری از افراد همچنین هنگام استفـاده از ضد آفتاب تمایل دارنـد کـه پوست اطراف چشم خود را فرامـوش کنند ، که می تواند منجر به آسیب دیـدگی شدید در اثـر قـرار گرفتن در معرض اشعـه مضـر ( یو وی ) شود.

چگونه کرم های چشم به مبارزه با چین و چروک کمک می کنند؟

متأسفانه ، هیچ معجون جادویی وجود ندارد کـه مانع از ایجاد چین و چـروک در مسیرهای خود شود. بـا ایـن حال ، کـاهش سرعت کار امکان پذیر است. کـرم دورچشم ترکیبات مفیدی را ارائـه می دهد کــه می تواند چین و چروک را کاهش دهد و پوست اطراف چشم را سالم و سرزنده نگه دارد.

کــرم هـای چشم نسبت بـه انـواع دیگـر محصولات مراقبت از پوست بـا خاصیت چـربی و مرطـوب کنندگی ساختـه می شوند. همچنین تمایل آنها بسیار ضخیم تر و خامه ای تر از سایر محصولات است. بـرخی از افـراد ممکـن است استدلال کنند که آنها فقط یک مرطـوب کننده پوست هستند و اگـرچه مطمئناً حـاوی مقادیر زیادی مواد مرطوب کننده هستند ، اما با مرطـوب کننده ها تفاوت دارند ، زیرا برای درمان خـاص پوست اطـراف چشم طـراحی شده اند. از آنجا کـه این پوست بسیـار ظـریف است ، در معرض خشک شدن و آسیب دیدن سریعتر از مناطق دیگر است.

پیشنهاد:
معرفی 37 مدل کانسیلر فوق العاده باکیفیت

نفش رتینول در کرمهای دورچشم چیست؟

کرم های چشم با استفاده از ماده ای به نام رتینول از چین و چروک جلوگیری می کنند. رتینول یکی از مشتقات ویتامین آ است که  به عنوان تقویت کننده بـرای تولید مثل سلول عمل می کند. چین و چروک ها در صورت پیر شدن پوست ایجاد می شوند و توانـایـی تولید مثل سلول را به همان سرعتی که می تواند در دوران جوانی انجام دهد از دست می دهد. سلول های پوست با استفاده از کرم دور چشم و مرطوب کننده ، حاوی رتینول ، رشد جوان کننده ای دارند که ظاهر چین و چروک ها را کند می کند.

سایر ترکیبات کرم دور چشم مفید هستند؟

علاوه بــر رتینـول ، انواع مختلف کـرم چشم حـاوی مـواد دیگری است کـه بـرای استفاده در پوست ظریف چشم ایده آل است. بسته بــه ویژگی های فردی پوست خود ، می توانید یک کرم دور چشم خریداری کنید که تمام نیازهای شما را برطرف کند.

بـرخی از کـرم های چشـم حـاوی دوزهای آنتی اکسیـدان هستند. ایـن مـاده دیگری است کـه اغلب در کـرم های چشم وجـود دارد زیـرا می توانـد توانایی پوست در ترمیم خود را پس از قــرار گرفتـن در معرض و آسیب افزایش دهد. از آنجا که هنگام استفاده از کـرم ضد آفتـاب و مرطـوب سازی پوست اطــراف چشم فرامـوش می شود ، از جمله کــرم دور چشم غنی از آنتی اکسیدان در مراقبت از پوست می تواند به ترمیم این نوع آسیب کمک کند.

چگونه می توانم مزایای کرم دور چشم خود را تقویت کنم؟

بـرخی دیگر از مشکلات مربوط به پوست اطـراف چشم ، مانند سیاهی حلقه ها و کیسه ها ، ارثی است. هیــچ مقـدار کــرم یـا محصول خاصی باعث از بین رفتن کامل این مشکلات نمی شود ، اما کارهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای تقویت اثربخشی و فواید آنها انجام دهید.

نوشیـدن آب فـراوان ، داشتن خواب سالم در هـر شب و محدودیت قـرار گرفتن در معرض نور خورشید بـدون محافظت می توانـد اثـــر بخشی هر محصول مراقبت از پوست را افزایش دهـد. برخی از متخصصان همچنین توصیه می کنند میـزان نمک در رژیم غذایی خود را کاهش دهید تـا از بروز سیـاهی تیرگـی در بـدن کاستـه شود.

مرطوب کنید و مرطوب کنید

مرطـوب سـازی پوست یکی از عواملی است کـه اغلب از یـاد میـرود. پوست مـا را مانند یک انگـور تصورکنید بـا از دست دادن آب ، شروع به جمع شدن می کند و ممکن است چین و چروک ایجاد شود. اما هنگامی که آب از دست داده را دوباره وارد کنید ، می تواند به جمع شدن و کاهش خطوط و چین و چروک کمک کند، همین امر برای ناحیه چشم ما نیز صدق می کند.

از آنجا که پوست اطراف چشم فاقد غدد چربی (مرطوب کننده طبیعی پوست ما) هستند ، در نتیجه بیشتر در معرض خشکی هستند.

همیشه ملایم باش

از پاک کـردن آرایش چشم گرفتـه تا استفاده از محصولات روی پوست اطـراف چشم ، رعایت لطافت مهم است. همانطور کـه در بالا اشاره کردیم ، پوست زیـر چشم شما بسیار نازک است. به همین دلیل ، فشار اضافی ناشی از فعالیتهای روزمـره ما می توانـد به ایجاد خطوط ظریف اضافی کمک کند.

محافظت در برابر آفتاب یک امر ضروری است

قرارگیری در معرض نور خورشید می تواند نقش بزرگی در روند پیری پوست شما داشته باشد و منجر به تیره شدن پوست زیر چشم شما شود. کرم ضد آفتاب با طیف وسیع واقعاً بخشی ضروری از هر روال مراقبت از پوست است و باید هر روز استفاده شود.

حتی اگر هوا ابری باشد اشعه مضرر خورشید می تواند آسیب وارد کند. در هنگام استفاده از ضد آفتاب پلک بالایی خود را فراموش نکنید. این یکی از مناطق غافل است. مهم نیست کـه از سایـر محصولات مراقبت از پوست بــرای مراقبت از پوست و مشکلات خود استفاده می کنید ، توصیه شده تـرین روش بـرای جلوگیری از ایجاد مشکلات این است که قبل از قرار گرفتن پوست در معرض تابش مستقیم آفتاب ، ضد آفتاب بزنید.

ضرورت استفاده از کرم دور چشم بنابر نظر پزشک متخصص

لیست محصولات منتخب
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم نئودرم مدل Multi Efficacy حجم 15 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  15 میلی لیتر
 • سایر توضیحات
  – مناسب انواع پوست
 • – سفت کننده‌ی پوست
 • – ترمیم عمیق چروک‌های ریز دورچشم
 • – بهبود گردش خون مویرگی پوست اطراف چشم
 • – فاقد پارابن
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم ضد چروک و ضد پف دور چشم درمالیفت مدل Eyelift Eye Contour حجم 20 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  20 میلی لیتر
 • سایر توضیحات
  برطرف کننده چروک و پف دورچشم
 • رفع کننده افتادگی پلک تحتانی
 • مرطوب کننده و ضد پیری پوست دورچشم
 • جوان کننده و روشن کننده پوست دورچشم
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم سینره حجم 30 میلی لیتر

اگر نگران بالا رفتن سن و به وجود آمدن چین و چروک در صورتتان هستید اول از همه باید از پوست اطراف چشم‌ها شروع کنید، پوست دور چشم نازک‌تر از سایر قسمت‌ها است و سریع‌تر دچار چین و چروک می‌شود. کرم دورچشم سینره با بکارگیری مواد طبیعی و فن آوری بیوتکنولوژی علاوه بر اینکه قدرت جلوگیری فوق العاده‌ای در مقابله با چین و چروک دارد باعث از بین رفتن هاله سیاه دورچشم می‌شود.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم الارو مدل Anti Wrinkle حجم 20 میلی لیتر

کرم دورچشم الارو مدل Anti Wrinkle حاوی موادی نظیر Caffeine برای رفع سیاهی و تیرگی اطراف چشم – تحریک ساخت کلاژن و افزایش ارتجاعی پوست،Peptide Solution برای تحریک ساخت کلاژن و افزایش قابلیت ارتجاعی پوست، Argania Oil برای تقویت و تغذیه پوست اطراف چشم و ضد چروک، Shea Butter برای رطوبت رسان عمقی پوست اطراف چشم و Matrixyl 3000 ضد چروک قوی می باشد.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم دکتر ژیلا حجم 25 گرم

در کرم دورچشـم دکترژیـلا ترکیبـات ضـد چـروک (Anti-Aging)،روشـن کننـده، التیـام بخش و ضد کبـودی ارزشمنـدی بکـار رفتـه است که مهمتریـن آنهـا شامـل MRT، عصاره گیاه چای سبز و کریزانتلیس روغـن دانـه انگــور ویتـامیـن Eو C پـایـدار، MDI Complex و کـلاژن میباشد.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم هالوکسیل مدیلن حجم 15 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  15 میلی لیتر
 • – رفع تیرگی دور چشم و چین و چروک و پف زیر چشم
 • – از بین برنده کبودی دور چشم
 • – سفت کننده بافت پوست دورچشم
 • – تامین رطوبت مورد نیاز دورچشم
 • – حاوی ماده موثر هالوکسیل
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم فیس دوکس سری Actisome مدل Actiflow حجم ۱۵ میلی لیتر

کرم دورچشم اکتی زوم فیس دوکس یک سیستم مراقبتی خاص با چند کارایی منحصر به فرد است که موجب احیاء مجدد دور چشم و ایجاد حالتی جوانتر برای آن می گردد. با مصرف این کرم ، چروک ، خشکی ، پف و سیاهی دور چشم کاهش قابل توجه ای یافته و پس از مصرف احساسی از رطوبت و تازگی را برایتان به ارمغان می آورد. جذب این کرم به راحتی و بدون بر جای گذاشتن لایه چربی صورت می پذیردد.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم ام کیو مدل 6x1 حجم 30 میلی لیتر

مشخصات کلی

نوع ویتامین
ویتامین E
کشور مبدا برند
فرانسه
 • سایر توضیحات
  ضد چروک قوی
 • از بین برنده پف و تیرگی دورچشم
 • جوان کننده و انرژی رسان
 • سفت کننده، استحکام بخش و ليفت کننده پوست دورچشم
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم سه کاره مای

مشخصات کلی

  • ویتامین
   دارد
  • نوع ویتامین
   ویتامین A , ویتامین E
  • سایر توضیحات
   – کمک به رفع چین و چروک اطراف چشم
  • – کمک به رفع کبودی و پف زیر چشم
  • – مناسب به رفع چروک های اطراف لب
  • – مرطوب کننده فوق العاده پوست اطراف چشم
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم سی گل سری Agepro حجم 20 میلی لیتر

وجود ویتامین‌های E و C به تقویت پوست و سفت‌شدن آن کمک بسیاری می‌کند. این کرم علاوه‌بر کاهش چروک‌های سطحی دورچشم، به کاهش پف و کبودی آن هم کمک می‌کند. این محصول پوست دورچشم را مرطوب نگه‌می‌دارد و برای نرم و لطیف‌کردن لب هم مناسب است. این کرم دارای موثرترین ترکیبات ضدپیری است که با نفوذ به عمق پوست اطراف چشم، پیری آن را به تاخیر می‌اندازد.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم ضد تیرگی و التیام بخش دور چشم درمالیفت مدل Vitalift Anti Dark حجم 25 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • ویتامین
  دارد
 • نوع ویتامین
  ویتامین K
 • سایر توضیحات
  کاهش دهنده حلقه های تیره دورچشم
 • ضد التهاب و التیام بخش پوست دورچشم
 • رفع کننده کبودی دورچشم
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

ژل کرم سفت کننده دور چشم پریم مدل C-Prime 4in1

مشخصات کلی

 • ویتامین
  دارد
 • نوع ویتامین
  ویتامین C
 • سایر توضیحات
  – از بین برنده خطوط یا چروک پنجه‌کلاغی دور چشم (Crow’s Feet Wrinkles)
 • – مناسب استفاده برای صبح و شب
 • – بالابرنده پلک بالایی
 • – از بین برنده پف و سیاهی دورچشم
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم لامینین مدل Anti Wrinkle حجم 15 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • ویتامین
  دارد
 • نوع ویتامین
  ویتامین E
 • سایر توضیحات
  – دارای ترکیبی متشکل از رتینول، ویتامین E، هیالورونیک اسید و MDI کمپلکس
 • – مرطوب کننده پوست دورچشم
 • – محو کننده چروک های دورچشم
 • – برطرف کننده تیرگی زیر چشم
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم Hydrodrem حجم 20 میلی لیتر

این کرم ترکیبی بسیار سبک دارد که به طور قابل توجهی حلقه‌های دورچشم را برطرف می‌کند و باعث کاهش تورم و پف زیر چشم می‌شود. با استفاده از کرم دورچشم هیدرودرم چروک‌های دورچشم به مرور محو شده و از بروز خط‌های جدید جلوگیری می‌شود.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم ژوت مدل Hydrolyzed حجم 15 میلی لیتر

کرم دورچشم ژوت گردش خون مویرگی در اطراف چشم را افزایش می دهد، بنابراین پف و تیرگی های دور چشم کاملا برطرف خواهند شد. همچنین این کرم حاوی ترکیباتی است که مثل یک لایه محافظ روی پوست قرار می گیرند و از آن در برابر اشعه های مضر UV به خوبی محافظت می کنند. دور چشم ژوت بعد از استفاده رطوبت رسانی لازم به سلول‌ های پوستی را انجام می‌ دهد و با نفوذ به عمیق‌ ترین لایه‌ های پوست، می‌ تواند باعث رفع چین و چروک‌ های ریز در نواحی دور چشم تان شود.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم والنسی مدل Snail and Collagen حجم 30 میلی لیتر

کرم ضدچروک و سیاهی دورچشم حلزون والنسی محصولی فوق العاده با تاثیرگذاری بالا جهت کاهش تیرگی و چین و چروکهای دور چشم می باشد.عصاره حلزون و عصاره کلاژن از جمله موادی هستند که در ترکیب این کرم بی نظیر به کار رفته اند. این ویژگی موجب تاثیر قوی آن و رفع پف و سیاهی و چروک اطراف چشم در زمانهای استراحت پوست می گردد.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم ضد چروک دور چشم و دور لب پرودرما مدل Agvest حجم 20 میلی لیتر

این کرم ضد چروک حاوی شبه بوتاکس و رتینول به منظور رفع چین و چروک‌های اطراف چشم و دور لب‌ها به کار می‌رود . Biomyox (شبه بوتاکس) موجود در آن از آب تره ( شاهی آبی ) به دست آمده و با غنی بودن از نمک‌های معدنی به ریلکس سازی ماهیچه‌های صورت کمک کرده و به رفع چین و چروک‌های پوستی اطراف چشم‌ها و نیز خطوط ریز پوستی دور لب کمک شایانی می‌نماید و برای انواع پوست‌ها مناسب است.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم حاوی ضد آفتاب سان سیف SPF30 حجم 20 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • سایر توضیحات
  – اثر محافظتی طولانی مدت 4 ساعته
 • – مناسب برای انواع پوست
 • – کاهش لک های تیره ناشی از افزایش سن
 • – قابلیت پوشانندگی تیرگی دورچشم
 • – مقاوم در برابر تعریق و شستشو
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم گیاهی دور چشم روز ترنجان مدل Coriander حجم 50 میلی لیتر

عصاره گشنیز موجود در کرم دورچشم روز ترنجان علاوه بر خاصیت آنتی اکسیدانی از اثرات UVB که باعث ایجاد چین و چروک و لک در اطراف چشم میشود( فتوایجینگ ) جلوگیری می کند و در درمان چین های به وجود آمده نیز موثر است.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم آردن مدل Liposome حجم 20 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • سایر توضیحات
  – حاوی کلاژن و کافئین
 • – کمک رفع تیرگی و سیاهی
 • – کاهش پف چشم
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم ضد چروک دور چشم آردن مدل C10 حجم 15 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • عملکرد
  ضد چروک
 • نوع محفظه نگه دارنده
  تیوبی
 • جنس محفظه نگه دارنده
  پلاستیک
 • نوع ویتامین
  ویتامین C
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دورچشم اریکه مدل Peptides Complex حجم 30 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  30 میلی لیتر
 • نوع محفظه نگه دارنده
  تیوپی
 • نوع ویتامین
  ویتامین E
  • راهنمای استفاده
   به اندازه یک نخود از این کرم را هر صبح و شب روی پوست تمیز و خشک دور چشم با ضربات بسیار ملایم انگشت انگشتری از سمت داخل به خارج چشم بمالید.
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم گیاهی ژاک آندرل پاریس مدل LOOK ACTIVE حجم 15 میلی لیتر

نو آوری این فرمول شامل گیاه جینگو بیلوبا (Ginkgobiloba Extract) جهت تسهیل خونرسانی اطراف چشم‌ها، کافئین (Caffeine) به‌دلیل ویژگی‌های ضدالتهابی و خواص آنتی‌اکسیدانی در کاهش تیرگی دورچشم، کلاژن جهت پیشگیری از پیری و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست و کمک به کاهش چروک‌ها است. همچنین ترکیبی از پروتئین هیدرولیزشده گیاه لوپین (Lupine) و ویتامین E اجازه بازسازی قابل ملاحظه‌ای در ناحیه اطراف چشمها را می‌دهد.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم رنگی ضد چروک دور چشم پرودرما مدل Coverage حجم 20 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • عملکرد
  ضد چروک
 • سایر توضیحات
  – رفع چروک های سطحی و کاهش چروک های عمیق دورچشم و دورلب
 • – کاهش پف کردگی و سیاهی زیر چشم
 • – حاوی ترکیبات ضد چین و چروک
 • – جلوگیری از افتادگی و افزایش استحکام پوست
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم فیلورگا مدل OPTIM-EYES حجم 15 میل

این محصول حاوی کمپلکس دی پپتید لیپوپپتید و هسپریدین جهت کاهش پف دور چشم و کمپلکس فلاوونیدها جهت تیرگی دورچشم و کمپلکس کرونوسفر جهت چروک است. صبح وشب با حرکات ضربه ای ملایم دور چشم استفاده شود. پیشنهاد میشود محصول پس از باز شدن جعبه در یخچال نگهداری شود. خنک بودن محصول اثر بخشی آن را دو برابر میکند.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم اُلی ژن مدل اکتیو حجم 30 میلی لیتر

کرم اکتیو الی ژن با توجه به دارا بودن عصاره ارنیکا ،هسته دانه انگور ،عصاره شیرین بیان جریان خون را بالا برده و باعث خوابیدن پف زیر چشم میشود و همچنین با دارا بودن انتی اکسیدانها و روشن کننده هایی از قبیل فنیل-اتیل رزورسینول و اسکوربیل پالمیتات تیرگی زیر چشم را با درصد بالایی از بین میبرد. این کرم به واسطه داشتن املیوکس ضد چروک بوده و حاوی روشن کننده های طبیعی و فاکتور های ضد افتاب برای محافظت بیشتر پوست اطراف چشم میباشد.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم پایوت مدل My حجم 15 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  15 میلی لیتر
 • نوع محفظه نگه دارنده
  تیوپی
 • جنس محفظه نگه دارنده
  پلاستیک
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

ژل کرم دور چشم بایودرما مدل Sensibio Eye حجم 15 میلی‌لیتر

مشخصات کلی

کشور سازنده
فرانسه
 • سایر توضیحات
  – ژل کرم مرطوب کننده دورچشم
 • – کاهش دهنده پف و چروک‌های ریز و سطحی
 • – کاهش سریع پف و تیرگی دورچشم
 • -مناسب پوست حساس و تحریک پذیر
 • -مناسب برای استفاده کنندگان از لنز
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم رفع سیاهی جنتالین مدل Ultra Sensitive حجم 19 میلی لیتر

کرم دورچشم جنتالیبن برای رفع تیرگی با هدف بهبود و رفع تیرگی زیر چشم به صورت اختصاصی بای این منظور تولید شده است. ویتامین E با جذب مناسب مانع از واکنش های پراکسیداسیون بر روی ترکیبات این کرم می شود. این اثر حفاظتی در شادابی و به سازی پوست و جلوگیری از خشکی و چروک بسیار حائز اهمیت است.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم فیس دوکس مدل Hydrasome حجم ۱۵ میلی لیتر

کرم مرطوب کننده دورچشم فیس دوکس قابلیت افزایش توانایی پوست در جذب ، نگهداری و توزیع رطوبت را دارد. این کرم عمیقا در لایه های شاخی پوست (سد دفاعی) نفوذ نموده و تعادل چربی هایی را که برای حفاظت و سلامت پوست مورد نیاز است ، حفظ می نماید. این کرم خصوصا در افراد با سنین پایین تر میتواند با ایجاد لایه ای محافظ بر روی سطح پوست مانع ازهدر رفتن رطوبت آن گردیده و از بروز چین و چروک در سنین بالاتر جلوگیری می نماید.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم درمالاین حجم 20 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • – ضدچروک و افتادگی پوست
 • – بازسازی عمیق پوست
 • – ضد پف و تیرگی دورچشم
 • – نرم کننده و مرطوب کننده پوست دورچشم
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم گیاهی دورچشم شب ترنجان مدل Coriander حجم 20 میلی لیتر

روغن جوانه گندم به کار رفته در این محصول سرشار از ویتامین ها، مواد لیپیدی و اسیدهای آمینه بوده و موجب بازسازی سریع پوست شده و پیری پوست را به تعویق می اندازد. کرم ضدچروک دورچشم گیاهی ترنجان یک کرم تقویتی مناسب برای استفاده شبانه می باشد. این ترکیب طبیعی موجب تغذیه کامل پوست از انواع مواد مورد نیاز آن را فراهم می آورد که باعث بازسازی پوست شده و از پیری و مشکلات پوستی جلوگیری می کند.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم رزالیا مدل Rosa Active حجم 20 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • ضدچروک، تیرگی، پف، افتادگی پوست دورچشم
 • جلوگیری کننده از افتادگی و افزایش استحکام پوست اطراف چشم
 • افزایش دهنده گردش خون در اطراف چشم (رفع تیرگی وپف)
 • کاهش دهنده خطوط و چروک دورچشم
 • رطوبت رسان، محافظت کننده و انرژی زا برای پوست دورچشم
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم کیووی مدل Revitalizing مقدار 15 گرم

کرم جوان‌کننده‌ی دور چشم «کیووی» (QV) مدل «Revitalizing Eye Cream» یکی از کامل‌ترین محصولاتی است که می‌توان برای حفظ شادابی و زیبایی پوست دورچشم از آن استفاده کرد. این کرم که یک محصول جوان‌کننده به شمار می‌رود، با فرمولاسیون خاص خود برای پوست‌های حساس هم قابل استفاده است. فرمولاسیون حاوی ویتامین E در این کرم، موجب می‌شود با از بین بردن چین و چروک، سیاهی و همچنین پف دورچشم نقش زیادی در زیبایی هرچه‌تمام‌تر صورت شما خواهد داشت. خاصیت مرطوب‌کنندگی این کرم، چین و چروک‌های این قسمت را تا بیشترین حد ممکن کاهش می‌دهد.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرمدور چشم و ضد چروک گلنیک مدل سل کپیتال حجم15 میلی لیتر

محصولات سل کپیتال فرم دهنده ، جوان سازی و لیفتینگ قوی پوست دورچشم است. همچنین این محصول غنی از عصاره سلولی برگ آرگان است. این محصول یک کمپلکس قوی ضد چروک و جوانسازی دورچشم است.

گلنیک از معتبرترین مارکهای آرایشی و بهداشتی کشور فرانسه می باشد.

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم دکتر کلوگل حجم 30 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • ویتامین
  دارد
 • نوع ویتامین
  ویتامین A , ویتامین E , ویتامین C
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • سایر توضیحات
  – کاهش قابل توجه چروک‌ها و حلقه­‌های سیاه دورچشم
 • – امکان استفاده به دفعات نامحدود
 • – دارای سه اثر ضدچروک، سفت کننده و ضدپف
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

کرم دور چشم آنته لوپه مدل Triple Effect حجم 15 میلی لیتر

مشخصات کلی

نوع ویتامین
ویتامین E , ویتامین K
کشور مبدا برند
ایتالیا
 • سایر توضیحات
  حاوی ضد آفتاب SPF 15، دارای اثر سه بعدی
 • دارای خواص ضد تیرگی، ضد چروک، آبرسان، پوشاننده، دارای بافت سبک و ابریشمی
 • ترکیبات فعال: ویتامین K و کافئین جهت رفع تیرگی، هیالورونیک اسید آبرسان و ضد چین چروک، ویتامین E نرم کننده و تسکین بخش پوست زیر چشم
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید از شستشوی مو خود بدون نگرانی در مورد آسیب رساندن به آن […]

37 مدل بهترین کرم ضد چروک صورت ایرانی و خارجی

چرا می خواهید روند پیری را کاهش دهید؟ زیبایی ناشی از اعتماد به نفس درونی است. و هیچ احساسی بهتر […]

معرفی 37 مدل کانسیلر فوق العاده باکیفیت

هر آنچه درباره کانسیلرها باید بدانید وقتی نوبت به آرایش می رسد ، کانسیلر مادرخوانده پری هر دختری است. از […]

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

چرا باید از ضد آفتاب استفاده کنید؟ 1 – محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش مضر لایه ازن که به […]

معرفی 37 مدل ریمل باکیفیت برای حالت دهی و فرم دهی به مژه ها

ریمل چیست؟ برای بسیاری از ما ، ریمل مژه و ابرو یک کیف آرایش ضروری است ، با این وجود […]

تفاوت کرم مرطوب کننده و آبرسان چیست؟

تفاوت آبرسان و مرطوب کننده چیست و به کدام یک نیاز دارید؟ آب در اطمینان از سلامت ، صاف بودن […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه