37 مدل بهترین مارک شامپو ( عالی ) ضد ریزش ، تقویتی و ضد شوره قوی

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

 • 25 بهمن 1399
 • 0 نظر
 • admin

اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید از شستشوی مو خود بدون نگرانی در مورد آسیب رساندن به آن لذت ببرید ، این مطلب را بخوانید.

شستشوی مو

موهای خود را بشویید. اطمینان حاصل کنید که قبل از شامپو زدن، موهای خود را کاملا با آب خیس کنید. شامپو روی موهای خیس بهتر کف می کند و به طور مساوی پخش می شود. همچنین اگر موهای خود را به درستی خیس کرده باشید، برای شستن موهای خود به شامپو کمتری نیاز دارید.

ابتدا با آب گرم بشویید

برای شستشوی موهای خود از آب ولرم استفاده کنید. آب گرم به باز شدن کوتیکول های مو کمک می کند تا شامپو بتواند به عمق نفوذ کند و آلودگی و چربی مو را از بین ببرد.

کوتیکول های باز همچنین می توانند روغن و اثرات مرطوب کنندگی نرم کننده ها را بهتر جذب کنند.

شامپو

با آب مخلوط کنید

از استفاده مستقیم شامپو روی پوست سر خودداری کنید، در عوض آن را با مقداری آب مخلوط کنید. این اطمینان می دهد که شامپو به طور مساوی در سر شما پخش شود.

و در نهایت از شامپوی کمتری نسبت به استفاده مستقیم از آن استفاده می کنید.

توجه به پوست سر

فقط موها را شامپو نکنید. این پوست سر است که در هنگام شستن مو به بیشترین توجه نیاز دارد، زیرا ریشه ها اغلب چرب هستند. انتهای موها نسبتاً پیر و خشک هستند و در نتیجه بعد از شستن با شامپو کم آب و خشک می شوند.

بنابراین بیشتر تمرکز خود را به تمیز کردن پوست سر و نه انتهای مو اختصاص دهید.

شامپو را با آب گرم بشویید.

شستشوی ساینده

شما باید از ریشه به انتهای موهای خود کف بزنید، در حالی که موهای خود را به آرامی با انگشتان و کف دست خود بشویید. هرگز پوست سر را با ناخن های خود مالش ندهید زیرا باعث ایجاد سایش و جذب عفونت می شود. مو هنگام خیس شدن در آسیب پذیرترین حالت خود قرار دارد.

بنابراین استفاده از عقب و جلو یا عمل دایره ای برای شستن پوست سر می تواندباعث گرفتگی ، شکستگی یا ضعیف شدن فولیکول ها شود.

پیشنهاد:
37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

دوبار شامپو زدن

بر خلاف تصور عمومی ، نیازی به دوبار شامپو زدن نیست.

با دوبار شستن روغن طبیعی موهای شما سلب می شود که بر رشد موهای شما تاثیر منفی می گذارد و باعث آسیب می شود.

در صورتی که از قبل موهای خود را روغن کاری نکرده اید و احساس نمی کنید روغن در حال شستشو نیست، نیازی به دوبار شستشو نیست.

استفاده از نرم کننده روی پوست سر

با یاد داشته باشید که هرگز نرم کننده را روی پوست سر خود قرار ندهید، زیرا باعث روغنی شدن ریشه ها بیش از حد طبیعی می شود.

این موهای شما هستند که بیشترین نیاز به آبرسانی را دارند، بنابراین باید از اواسط تا انتهای موهای شما نرم شوند.

انتهای موها خشک ترین است و به مرطوب کنندگی اضافی نیاز دارد ، بنابراین در انتهای آن نرم کننده بیشتری بزنید و آن را برای مدت طولانی تری بگذارید. دوش خود را ادامه دهید در حالی که اجازه می دهید نرم کننده سحر و جادو کند.

شستشوی نرم کننده با آب

موهای خود را زیر آب روان و خنک بشویید تا نرم کننده پاک شود. آب سرد به بسته شدن کوتیکول ها و و حفظ رطوبت کمک می کند.

موهای خود را خشک کنید

موهای خود را با حوله مالش ندهید تا خشک شود. در عوض به آرامی دست بزنید تا موهای شما خشک شود. پس از آن اجازه دهید موهای شما به طور طبیعی خشک شوند.

شامپو

چند دلیل برای شستشوی منظم موهای خود

 

 • استفاده از مواد آرایشی

اگر کسی هستید که از مواد آرایشی مو استفاده می کنید ، شستن موهای خود را قبل از خواب مهم کنید. مواد آرایشی مو می توانند هنگام خواب به پوست سر شما نفوذ کرده و منافذ پوستی را مسدود کنند. همچنین از استفاده زیاد لوازم آرایشی در یک زمان خودداری کنید، هرچه محصولات موی شما طبیعی تر باشد ، بهتر است.

 •  سبوم پوست سر

بسیاری از مردم از چربی بیش از حد موهای خود در طول روز شکایت دارند. شستن یک بار در روز مو می تواند به تمیز نگه داشتن مو و چربی (سبوم) کمک کند. سبوم روغن طبیعی ترشح شده از پوست است. اگر اینچنین مشکلی دارید، بهتر است هر روز موهای خود را بشویید. مراقب باشید، بیش از حد از شامپو و نرم کننده استفاده نکنید. شامپو و نرم کننده حاوی مواد شیمیایی هستند و استفاده مداوم از آنها میتواند به موهای شما آسیب بزند.

مطمئن شوید که می توانید روزانه موهای خود را بشویید و برای صاف و نرم نگه داشتن مو از یک سرم خوب استفاده می کنید.

مراقبت از مو ساده ، اما خیلی مهم است.

به خوبی از موهای خود مراقبت کنید و شیک ماندن را فراموش نکنید.

 

 

 

 

 

 

لیست محصولات منتخب
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو کراتینه مو لروکس مدل Keratin وزن 550 گرم

لروکس از بهترین برندهای آرایشی بهداشتی دنیا می باشد. لروکس برای انواع موها و مشکلات مربوط به مو محصولات بی نظیری تولید می کند. یکی از این محصولات شامپو کراتینه لروکس می باشد که هم مناسب خانم ها و هم مناسب آقایان می باشد. این شامپو علاوه بر درمان مشکلات خشکی، ریزش و ضعیفی تارهای مو به شادابی و حفظ رطوبت مو نیز کمک میکند.
 • ویژگی‌ها
  نرم کننده , تقویت کننده , ضد ریزش , درخشان کننده
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش سریتا مدل کافئین مناسب برای انواع مو حجم 200 میلی لیتر

شامپو ضد ریزش و تقویتی سریتا مدل کافئینه یک انتخاب مناسب برای افردای هست که ریزش موی شدید دارند. بر اساس تحقیقات صورت گرفته، استفاده از کافئین به صورت موضعی می‌تواند باعث مهار عامل اصلی ریزش مو شود و این عامل اصلی، هورمون دی هیدرو تستوسترون و آنزیم فسفودی استراز است. مصرف کافئین می‌تواند جلوی فعالیت این هورمون‌ها و اثرشان بر ریزش مو را بگیرد. کافئین همچنین باعث رشد مضاعف موها و افزایش تراکم آنها می‌گردد. شامپوی تقویتی کافئین سریتا مناسب انواع مو می باشد.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو ضد شوره مو کتوکونازول مدل SAPO حجم 100 میلی لیتر

شامپو کتوکونازول 2 درصد ساپو در پیشگیری و درمان درماتیت سبوره ای و شوره سر و درمان پسوریازیس مصرف می‌شود. شامپو کتوکونازول از طریق مهار سنتز ارگوسترول و دیگر استرول‌ها، باعث تخریب دیواره سلول و تغییر در نفوذ پذیری دیواره شده و با مهار فعالیت آنزیم‌های اکسیداتیو و پراکسیداتیو و در نتیجه افزایش غلظت هیدروژن پراکساید، باعث نکروز سلول‌ها می‌شود. در بسیاری از موارد قارچ‌هایی که سبب ایجاد شوره و درماتیت می‌شود روی فولیکول های مو تاثیر گذاشته و سبب ریزش مو می‌شود. اما جای نگرانی نیست زیرا با مصرف شامپو ضد شوره کتوکونازول می‌توان از ریزش موی غیرطبیعی نیز جلوگیری کرد.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو مو آلپسین مدل Caffeine C1 حجم 250 میلی لیتر به همراه محلول تقویت کننده مو آلپسین مدل Caffeine حجم 200 میلی لیتر

برند آلپسین از بهترین برندهای محصولات آرایشی بهداستی ساخت کشور آلمان می باشد. این مجموعه شامل یک عدد شامپو ضد ریزش و کراتئینه و یک عدد محلول ضد ریزش و کراتئینه می باشد. این مجموعه از قوی ترین پکیج های تقویتی و ضد ریزش مو می باشد. شامپو و تونیک ضد ریزش کافئینه آلپسین برای انواع الگوهای ریزش مو مناسب می باشند. این پکیج ضد ریزش مناسب انواع مو می باشد.  
 
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو مو آلپسین مدل Caffeine C1 حجم 250 میلی لیتر

ریزش مو مشکل بیشتر آقایان و خانم ها می باشد. و استفاده از شامپوی مناسب می تواند تا حد زیادی مشکل ریزش مو را برطرف نماید. شامپو تقویتی و کافئینه آلپسین مدل C1 از بهترین محصولات در زمینه ریزش مو می باشد. این شامپو سرشار از ویتامین های ضروری و مورد نیاز مو می باشد و علاوه بر تقویت موها و ریشه موها، سبب رشد مجدد موهای ریخته شده نیز می شود.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو موی رنگ و هایلایت شده فیتو مدل فیتومیلسیم حجم 200 میلی لیتر

کدر شدن ، کم رنگ شدن مو ، خشکی و زبری مو فقط بخش کوچکی از مشکلات موهای رنگ شده می باشد. شامپو موی رنگ و هایلات شده فیتو مدل فیتومیلسیم ساخت کشور فرانسه و  فاقد سولفات بوده و کاملا مناسب موهای رنگ شده و کراتینه می باشد. این محصول تثبیت کننده رنگ مو می باشد و از کم رنگ شدن موها طی زمان جلوگیری می کند. موها را براق و درخشان کرده و با مرطوب نگه داشتن موها مشکل خشکی ، شکنندگی و زبری موها را برطرف می کند.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو ضد شوره مو کتوکونازول مدل IRX حجم 100 میلی لیتر

شامپو کتوکونازول 2 درصد ایروکس یک محصول عالی برای کاهش شوره و جلوگیری از بروز بیماری های عفونی است. شامپو کتوکونازول ایروکس توسط بسیاری از پزشکان متخصص پوست و مو تجویز می‌شود. این شامپو به واسطه داشتن ترکیبی به نام کتوکونازول سلامت پوست سر را بهبود بخشیده و از آن محافظت می‌کند. این ترکیب خاصیت ضد قارچی، ضد التهابی و ضد شوره دارد و سبب از بین رفتن انواع شوره خشک و چرب، عفونت‌های قارچی و التهاب پوست سر می‌شود.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو بدون سولفات مو سریتا مدل جوانه گندم مناسب برای انواع مو حجم 200 میلی لیتر

علاوه بر مهار ریزش مو، بسیاری از افراد در پی آنند موهایی زیبا، تقویت شده و خوش حالت داشته باشند. شامپو بدون سولفات جوانه گندم سریتا، یک شامپو روزانه برای تقویت مو می باشد. شامپو بدون سولفات سریتا با دارا بودن عصاره جوانه گندم و انواع عصاره­ های گیاهی، باعث تقویت فولیکول­های مو و افزایش استحکام ساقه ­های مو می­شود. شامپو جوانه گندم سریتا بدون سولفات بوده و برای افرادی که موهای خود را کراتینه کرده اند و به دنبال یک شامپوی روزانه با کیفیت می گردند مناسب می باشند.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو ضد شوره مو اسکالپیا مدل SEBUCALM-G حجم 200 میلی لیتر

شامپو ضد شوره اسکالپیا مناسب موی چرب می باشد و به رفع شوره سر موهای چرب کمک کرده و قدرت پاک کنندگی و کف کنندگی بسیار بالایی دارد. استفاده از این شامپو ضد شوره موجب رفع پوسته ریزی کف سر شده و از بروز مجدد شوره سر پیشگیری می‌کند. این شامپو دارای پیروکتون اولامین است که به از بین رفتن قارچ کمک می‌کند. همچنین به دلیل دارا بودن ایکتیول، رزماری و سابال، چربی پوست سر را تنظیم و کاهش می‌دهد. علاوه بر این خاصیت لایه برداری داشته و عاری از هرگونه مواد مضر مانند سولفات و پارابن است. این شامپو برای افرادی که موهای خود را کراتینه کرده اند مناسب می باشد.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو ضدریزش مو فیتو مدل فیتو لیوم حجم 125 میلی لیتر

مشخصات
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • ترکیبات
  بدون عصاره
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سازگار با موهای
  چرب , معمولی , نازک
 • مناسب برای
  آقایان
 • ویژگی‌ها
  تقویت کننده , ضد ریزش , کاهش دهنده چربی
 • ویتامین‌های موجود
  B , B3 , B5
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو مو سینره مدل آووکادو و ویتامینF حجم 250 میلی لیتر

شامپو آووکادو و ویتامین F سینره با بهره‌گیری از خواص اعجاب انگیز آووکادو و اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 در رفع خشکی پوست و مو بسیار موثر می باشد. شامپو آووکادو سینره دارای فرمولاسیون خاصی می باشد که از یک سو از فاکتورهای ملایم و سازگار با پوست بهره می برد و از سوی دیگر با مواد نرم کننده، مرطوب کننده، agent Refatting و مغذی طبیعی، غنی گشته است تا تمامی نیازهای موهای خشک را برآورده کند و موها را نرم، لطیف، سالم و درخشان نماید. پس از شست‌وشو با شامپو آووکادو سینره یک لایه بسیار نازک از چربی‌های طبیعی و بسیار سبک بر روی تارهای مو ایجاد می‌شود که باعث حفظ رطوبت و رفع خشکی مو خواهدشد. وجود ویتامین F دراین شامپو باعث ترمیم موهای آسیب دیده شده و رطوبت مو را به طور موثر افزایش می‌دهد. همچنین ریزش مو را کاهش داده و به رشد مو کمک می‌کند. شامپو آووکادو حاوی ویتامین F سینره به افراد دارای موهای خشک کمک می‌کند تا موهایی سالم، خوش حالت و درخشان داشته باشند.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو مو دوکری مدل ضد ریزش حجم 200 میلی لیتر

شامپو ضد ریزش دوکری محصول کشور فرانسه با خاصیت پاک کنندگی عالی که باعث قوی شدن ریشه مو میشود.شامپو دکری استحکام خاصی به ساقه مو می دهد و باعث میشود پیاز ریشه رشد مو را سریعتر انجام دهد.این شامپو داخل حمام را برای مدت ۳ دقیقه روی مو های خود قرار دهید.

 • خصوصیت:ضد ریزش
 • مخصوص:انواع موها
 • مناسب برای:آقایان/خانم ها
 • ویتامین:دارد
 • عصاره:ندارد
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو بدون سولفات مو وچه مدل مو های کراتین شده حجم 250 میلی لیتر

شامپو مناسب موهای کراتین شده، آسیب دیده و رنگ شده دارای فرمولاسیون اختصاصی جهت حفظ رنگ و کاهش اثرات مخرب دکلره و رنگ مو می باشد. شامپو کراتینه وچه به کمک کراتین موجود در آن مو را آبرسانی کرده و ساقه مو را بازسازی می‌کند. شامپو بدون سولفات وچه به کمک ویتامین های بیوتینA ،E و B5 به کاهش ریزش مو و تقویت فولیکول‌ها کمک می‌کند. شامپو وچه به کمک فیلتر UV و عصاره انار اثرات مضر نور خورشید را کاهش داده و به تثبیت رنگ مو کمک می‌کند. این شامپو فاقد مواد مضر سولفات، ، پارابن ، سیلیکون، گلوتن، پروپیلن گلیکول، دایمتیکون و نمک می باشد. به میزان کافی از شامپو را بر روی کف سر و ساقه موهای کراتینه و رنگ شده بمالید و پس از چند دقیقه با نوک انگشتان ماساژ دهید و سپس آبکشی نمایید. در این شامپو برای حفظ رطوبت ساقه مو و پوست سر سولفات حذف شده است. شامپو های فاقد سولفات دارای کف کمتر و شویندگی بیشتر می باشند.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو مو ثی ثه مدل کافئین پلاس حجم 250 میلی لیتر

در بیشتر مواقع علت ریزش مو در افراد، ریزش موي ارثی است. این نوع ریزش بخاطر حساسیت بیش از حد ریشه هاي مو به هورمون دي هیدروتستسترون می باشد. طبق تحقیقات متخصصین کمپلکس کافئین متشکل از کافئین ، زینک و نیاسین آمید قادر است با مهار آثار مخرب هورمون دي هیدرو تستسترون و انرژي رسانی به فولیکول هاي مو باعث پیشگیري از ریزش ارثی و طولانی تر شدن فاز رشد موها گردد. استفاده از محصولات ثی ثه پلاس به تمام افرادي که از ریزش مو رنج می برند، توصیه می شود. شامپو ضد ریزش ثی ثه می تواند براي افرادی که جراحی کاشت مو داشته اند، مورد استفاده قرار گیرد و باعث انرژي رسانی و تقویت فولیکول ها می گردد. شامپوکافئین پلاس ثی ثه حاوي کمپلکس کافئین و پروکپیل 3%می باشد، وجود این دو کمپلکس قوي ضد ریزش باعث پیشگیري و بهبود طیف وسیعی از انواع ریزش مو می گردد.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو ضد ریزش مو نئودرم مدل Nutrisol حجم 300 میلی لیتر

مشخصات
 • خصوصیت
  ضد ریزش
 • مخصوص
  انواع موها
 • مناسب برای
  خانم ها , آقایان
 • – حاوی کافئین به عنوان ماده موثره
 • – جلوگیری از ریزش و محرک رشد مو
 • – افزایش ضخامت و استحکام مو
 • – نرمی و لطافت مو
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو ضد شوره اویدرم مدل سیکلوزینک جی حجم 250 میلی لیتر

شامپو ضد شوره اویدرم مدل سیکلوزینک جی مخصوص موهای چرب می باشد. شامپو ضد شوره اویدرم حاوی ترکیبات سیکلوپیروکس ، سالیسیلیک اسید و ترکیباتی گیاهی می باشد که ضمن برطرف کردن کامل شوره سر، پوسته ریزی کف سر را نیز برطرف می کند. همچنین این شامپو باعث کاهش چربی مو می شود.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو مو نئودرم مدل argan حجم 300 میلی لیتر

شامپو تقویتی روغن آرگان نوتریسل نیودرم با هدف تقویت و جلوگیری از آسیب دیدگی ساقه موهای شما فرموله شده است. این شامپو با ترکیبات موثری چون روغن آرگان سرامید و پروبیوتیک علاوه بر اینکه موهای شما را کاملا تمیز میکند درخشندگی و زیبایی را برای موهای شما به ارمغان می آورد.

 • خصوصیت
  تقویت‌کننده , روزانه , ترمیم کننده , براق کننده , درخشان کننده , آبرسان
 • مخصوص
  موهای خشک , موهای معمولی , موهای شکننده , موهای آسیب دیده , موهای رنگ شده , انواع موها
 • مناسب برای
  آقایان/خانم ها
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو ضد ریزش و تقویت موهای چرب درمالیفت مدل Vita-Grow حجم 200 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  تقویت‌کننده , ضد ریزش
 • مخصوص
  موهای آسیب دیده
 • مناسب برای
  آقایان/خانم ها
 • کمک به رفع ریزش موی سر با علل مختلف (اندروژنتیک و غیر اندروژنتیک )
 • تقویت کننده رشد فولیکول های ضعیف موهای سر
  پیشگیری از پیری و سفید شدن موهای سر
  کاهش دهنده ترشحات غدد چربی پوست سر
  جلوگیری کننده از ایجاد بوی نامناسب پوست سر
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو پرژک مدل Garlic مقدار 450 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  ضد شوره , تقویت‌کننده , ضد ریزش , کاهش دهنده چربی
 • مخصوص
  انواع موها , موهای آسیب دیده , موهای شکننده
 • مناسب برای
  آقایان/خانم ها
 • – جلوگیری از ریزش مو ، تقویت پیاز مو
 • – رفع شوره سنگین سر ، ضد باکتری و ضد قارچ
  – تنظیم چربی پوست سر
 • – ترمیم موهای آسیب دیده
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو ضد شوره آقایان مخصوص موهای چرب کلییر مدل Grease Control حجم 200 میلی لیتر

بهترین و مناسب‌ترین شامپو محصولی است که بعد از استفاده از آن موها دچار خشکی و زبری نشوند. باید توجه داشته باشید که شامپوی نامناسب یا استفاده نامناسب از شامپو ممکن است سبب آسیب دیدگی بافت مو شود. مثلا نمی‌توان از تمام شامپوها هر روز استفاده کرد یا اگر موی بلند و پرپشتی دارید تمام آن به یک نسبت چرب یا کثیف نخواهد شد. پس در مورد انتخاب و روش استفاده از شامپو دقت کنید. همه‌ی شامپوها دارای ترکیباتی مشترک مانند سورفاکتانت (نوعی اسید چرب)، فوم بوستر، رنگ و اسانس‌ها هستند. شامپو ضد شوره مردانه کلیر مدل Lemon Extract در حجم 200 میلی لیتری عرضه‌شده‌است. این شامپو مخصوص موهای آقایان بوده و خاصیت ضدشوره و کاهش‌دهنده‌ چربی دارد. شامپو کلیر حاوی عصاره لیمو بوده و بوی مطبوع و خوشایندی دارد. این شامپو برای افراد دارای موهای چرب و انواع موها مناسب است. پس اگر به سلامتی موهای خود اهمیت می‌دهید، می‌توانید این شامپو را انتخاب نمایید.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو بدن شون مدل Strawberry And Milk حجم 300 میلی لیتر

پوست بدن اولین لباسی است که ما بر تن داریم. محافظت و رسیدگی به همراه پاکیزگی از مهمترین وظایف ما در برابر این لباس همیشه همراه است. در علم پزشکی پوست آمده است که حداکثر هر دو روز یک بار باید پوست بدن خود را بشوییم تا از باکتری ها، دودها و اثرات باقی مانده از تعرق بدن وخیلی چیزهای دیگر پاک شود. برای این منظور امروزه استفاده از شامپو های بدن بسیار باب شده و بسیار مهربان تر از صابون هستند. صابون ها چربی مفیدی را که روی پوست است حل می کنند و از بین می برند ولی شامپو های بدن اینگونه رفتار نمی کنند. برای انتخاب یک شامپوی بدن مناسب ما باید به برند آن توجه خیلی خاصی داشته باشیم. شامپو بدن شون مدل Strawberry And Milk حجم 300 میلی لیتر میتواند یکی از بهترین انتخاب های برای سلامتی و پاکیزگی پوست بدن ما باشد. این شامپو بدن دارای ویتامین B و خواص آنتی اکسیدان های فعال است که برای طراوت و شادابی و جوانی پوست بسیار مهم و حیاتی هستند. این شامپو بدن دارای عصاره توت فرنگی و شیر است که باعث مرطوب و لطیف شدن پوست می شود.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو فولیکا حجم 200 میلی لیتر

بهترین شامپو همیشه گران‌ترین شامپو نیست. چیزی به‌عنوان بهترین شامپو وجود ندارد؛ بلکه هر‌فرد باید شامپوی مناسب خود‌را انتخاب کند. بهترین و مناسب‌ترین شامپو، محصولی است‌که بعد‌از استفاده‌از‌ آن موها دچار خشکی و زبری نشوند. باید توجه داشته‌باشید که شامپوی نامناسب یا استفاده‌ نامناسب از‌شامپو ممکن‌است سبب آسیب‌دیدگی بافت مو شود؛ مثلا نمی‌توان از تمام شامپوها هر‌روز استفاده‌کرد یا اگر موی بلندی دارید، تمام آن به یک‌نسبت چرب یا کثیف نخواهد شد. پس در‌مورد انتخاب و روش استفاده‌از شامپو دقت کنید. یکی‌از شامپوهایی که تقویت‌کننده بسیار قوی‌است و از ریزش مو جلوگیری می‌کند، شامپو تقویت‌کننده و ضد‌ریزش مو فولیکا حجم 200 میلی‌لیتر است. این‌شامپو مخصوص موهای آسیب‌دیده و نازک است و برای آقایان و بانوان مناسب خواهد‌بود. شامپو ضد‌ریزش فولیکا حاوی ویتامین‌های B6 و B7 و عصاره گیاه آرنیکا است. عصاره این‌گیاه، تقویت‌کننده و تسکین‌دهنده بوده و از‌آن‌ برای تولید شامپو‌های ضدشوره و ضد‌ریزش استفاده می‌شود.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو استم سل مخصوص موهای خشک و آسیب دیده حجم 250 میلی لیتر

از آنجایکه موهای آسیب‌دیده و در عین حال خشک و بدحالت به سرعت به خارش دچار می‌شوند و آن را با مشکلاتی مانند ریزش روبه‌رو می‌کند در نتیجه شامپوی درمانی موهای خشک و آسیب دیده استم سل دارای کم‌ترین سطح مواد شیمیایی است و همین سبب می‌شود ملایم‌ترین فرمول‌ها را برای آبرسانی و تقویت موهای خشک داشته باشد. تمام مواد شوینده و حتی شامپوها در خود سولفات دارند که همین سبب می‌شود موهای شما به شدت خشک شوند. استم سل علاوه بر حذف سولفات، تمام پارابن‌ها، سیلیکون‌ها و 7 ماده مضرو سرطانی دیگر را نیز از ترکیب خود حذف کرده است. استفاده از این شامپو باعث آبرسانی و بهبود خشکی پوست سر شده و از مشکلات ناشی از موی خشک و آسیب دیده از جمله ریزش مو، نازک شدن تار موها، شوره سر، خارش پوست سر و … نیز پیشگیری می‌کند، همچنین این شامپوها سبوم (چربی) نرمال پوست سر را حفظ می‌نماید. محتویات این شامپو ترکیبات گیاهی موثر عصاره بابونه، عصاره آلوئه ورا، پروتئین هیدرولیز شده سبزیجات، پروویتامینB5 و شی باتر و روغن آرگان و روغن جوانه گندم است.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو مای مدل Stop Damage حجم 400 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  تقویت‌کننده , براق کننده
 • مخصوص
  موهای خشک , موهای آسیب دیده , موهای رنگ شده
 • سایر توضیحات
  حاوی کراتین
 • – رطوبت رسان قوی
 • – ترمیم کننده موهای رنگ شده
 • – بهبود ساختار مو
 • – تغذیه موها
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو پس از کاشت مو ژاک آندرل پاریس مدل Act Implant حجم 150 میلی لیتر

شامپو ایمپلنت برای اولین بار در جهان و منحصراً توسط لابراتوارهای تحقیقاتی ژاک آندرل فرانسه فرموله و ارائه شده که دارای ترکیبات منحصر به فرد برای شستشو و مراقبت ایمن برای موهای کاشته شده است. شامپو ایمپلنت ژاک آندرل با کاهش خطرات پس از عمل کاشت، مانند عفونت و تورم پوست سر، افزایش جریان خون و تغذیۀ مناسب پوست سر و رساندن رطوبت کافی به آن، اطمینان خاطر کافی برای بیمار را فراهم می کند تا دوران نقاهت پس از کاشت با سلامت و بی خطر سپری گردد. این شامپو حاوی آلانتوئین و پپتید جهت کاهش درد ، تورم و التهاب ناشی از کاشت مو می باشد.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو مو لروکس مدل Galbana Algae مقدار 550 گرم

مشخصات

 • خصوصیت
  تقویت‌کننده , صاف کننده , درخشان کننده , لطافت‌بخش
 • مخصوص
  موهای خشک , موهای آسیب دیده
 • مناسب برای
  خانم ها
 • ویتامین
  ندارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  جلبک گالبنا
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش سینره حجم 250 میلی لیتر

مو یکی از زیبایی‌های طبیعی هر فردی است. هرچه مو‌ها مخصوصا برای بانوان پر‌پشت‌تر باشند، زیبایی آن‌ها بیشتر است. ریزش مو یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد در جهان با آن مواجه هستند و این مشکل باعث کم شدن زیبایی موی آن‌ها می‌شود. شامپو تقویت‌کننده و ضد ریزش سینره در حجم 250 میلی لیتر به بازار معرفی شده و با استفاده از آخرین مطالعات علمی بدست آمده در دنیا عرضه شده است. این شامپو به عنوان شوینده در افرادی که تحت درمان با محلول ضد ریزش موی سینره یا سایر درمان‌های ریزش مو بوده عرضه شده‌است و در جهت تقویت‌مو و جلوگیری از ریزش‌مو و تحریک رشد موهای جدید به کار می‌رود. این شامپو حاوی عصاره Saw Palmetto که نوعی نخل بومی آمریکا است. این ماده دارای قدرت فوق‌العاده‌ای در مهار آندروژن است و اثر آن در ترکیب با روی (Zn) و ویتامین B6 به مقدار چشمگیری افزایش می‌یابد.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش جوانه گندم سریتا مدل Wheat Gream حجم 200 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  تقویت‌کننده , ضد ریزش
 • مخصوص
  انواع موها
 • مناسب برای
  آقایان/خانم ها
 • حجم
  200 میلی لیتر
 • ویتامین
  دارد
 • عصاره
  دارد
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو ضد ریزش و تقویت کننده موهای چرب استم سل مدل Oily Scalp حجم 250 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  تقویت‌کننده , ضد ریزش , روزانه , ترمیم کننده
 • مخصوص
  موهای چرب
 • سایر توضیحات
  کنترل کننده چربی پوست سر
  مانع خشکی و آسیب به پوست سر و موها
  جلوگیری از بروز عوامل ریزش و نازک شدن مو
  رفع موثر التهاب و خارش پوست سر
  افزایش لطافت ، شانه پذیری و درخشندگی فوق العاده مو
  مناسب برای درمان ریزش غیر طبیعی و ریزش فصلی
  موجب ضخامت ب و استحکام بیشتر موهای کرکی مانند
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو ضد شوره ایروکس مدل اکتوپیروکس حجم ۲۰۰ میلی لیتر

این محصول درمان موثر شوره با استفاده از جدید ترین و ایمن ترین ترکیب ضد شوره و ضد قارچ شناخته شده در جهان (اکتو پیروکس) را انجام میدهد .دارای خواص ضد خارش، ضد التهاب و التیام بخش بوده و محتوی ترکیبات گیاهی موثر در پیشگیری و کنترل ریزش مو می باشد که همراه با ترکیبات نرم کننده، مرطوب کننده و حالت دهنده و فرمولاسیون ویژه و ملایم آن را برای انواع مو مناسب می سازد. شامپو اکتوپیروکس 1% ایروکس با بهره گیری از بهترین، ایمن ترین و جدیدترین ترکیب ضد شوره، اثر فوق العاده ای در درمان شوره و خارش پوست سر دارد. عصاره های گیاهی موجود در آن اثر ضد شوره شامپو را افزایش می دهند و ترکیبات نرم کننده، حالت دهنده و مرطوب کننده شامپو نیز موجب جلوگیری از خشکی مو می شوند. در این شامپو شوینده های ملایمی بکار رفته است که آن را برای انواع مو مناسب می سازد.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو تقویت کننده شون مدل Herbamix حجم 300 میلی لیتر

در صنعت مد و بهداشت شامپو ها در جایگاهی مهمی قرار دارند. این جایگاه بالا به دلیل اهمیت مو، زیبایی و سلامتی آن ها است. ما باید برای سلامتی و دور بودن از آسیب پوست سر و موهایمان روزانه استحمام کرده و سر خود را با شامپو بشوییم. این کار را باید با شامپوهای روزانه انجام دهیم. این شامپو ها هم می توانند ویتامینه باشند و هم می توانند بدون ویتامین باشند ولی نوع آن ها و برندی که آن ها را عرضه بازار می کند بسیار مهم است. شامپو تقویت کننده شون مدل Herbamix حجم 300 میلی لیتر حاوی عصاره و خواص 7 گیاه مفید در طب سنتی بوده که در بازسازی و ترمیم و حتی حفاظت پوست و موی سر کارایی دارد.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره مدل Wheat Germ حجم 250 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  تقویت‌کننده
 • مخصوص
  انواع موها
 • سایر توضیحات
  – دارای پروویتامین B5 جهت حفظ رطوبت و افزایش مقاومت مو
 • – حاوی ویتامین E با اثر حفاظتی در برابر عوامل مخرب محیطی
 • – غنی شده با پروتئین جوانه گندم جهت تقویت مو
 • – قدرت شویندگی مناسب بدون تحریک پوست
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو ضد شوره اویدرم مدل Ciclozinc حجم ۲۵۰ میلی لیتر

شامپو سیکلوزینک اویدرم جهت رفع شوره های شدید و مقاوم به درمان و یا افرادی که دچار شوره های سر مزمن هستند، مناسب می باشد. شامپو سیکلوزینک اویدرم حاوی ترکیبات ضد شوره و ضد قارچ قوی مانند سیکلوپیروکس، پیریتیون زینک، اسید سالیسیلیک، روغن درخت چای و عصاره های گیاهی ضد شوره و ضد خارش (گزنه، مورد، آویشن، گل ختمی، آلوئه ورا، کالاندولا، دم اسب، فنوگریک، چای سبز و آرنیکا) می باشد.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو اویدرم مدل Palminex حجم 250 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  تقویت‌کننده , ضد ریزش
 • مخصوص
  انواع موها
 • مناسب برای
  آقایان/خانم ها
 • ویتامین
  دارد
 • نوع ویتامین
  ویتامین B5
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  عصاره رزماری .عصاره گزنه.عصاره نعنا.عصاره جوانه گندم .عصاره مریم گلی. عصاره دم اسب.عصاره مورد.
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو مو نانو گلوبال مدل 3 حجم 1000 میلی لیتر

شامپو نانوگلوبال مناسب برای انواع مو بخصوص موهای کراتین شده است. با استفاده از شامپو نانو گلوبال موهای شما تا حد بسیار زیادی صاف و بدون وز خواهد شد. این شامپو حاوی روغن آرگان می باشد. اگر موهای خیلی چربی دارید این شامپو مشکل چربی موهای شما را به طور کامل از بین می برد. شامپو نانوگلوبال 1000 میلی گرم حجم دارد و ساخت کشور ترکیه می باشد.

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو ضد ریزش مو ژاک آندرل پاریس مدل STILACTIF حجم 200 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  تقویت‌کننده , ضد ریزش , ترمیم کننده , حجم دهنده , کاهش دهنده چربی
 • -حاوی گیاه سیر برای  تقویت و استحکام فولیکول و ساقۀ مو
 • -حاوی گیاه آرنیکا و رزماری  برای تحریک گردش خون در پوست سر
 • – حاوی گیاه گزنه سفید برای کاهش ریزش مو ارثی و کنترل چربی پوست سر
 • -حاوی گیاه  باباآدم برای جلوگیری از عفونت های قارچی
 • -حاوی گیاه شاهی و پیچک برای کمک به درمان موخوره  و حجم دهندۀ موی سر 
 • -حاوی گیاه بابونه دارای اثرات ضد التهابی، ضد حساسیت و تورم پوست سر
37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

شامپو مو مومیا مدل کراتینه حجم 500 میلی لیتر

شامپو بدون سولفات کراتینه مومیا تنها شامپو کرمی با فرمولاسیون خارق العاده فرانسوی می باشد. این شامپو از لحاظ کارایی و اثرگذاری با شامپوهای رایج و قدیمی تفاوت دارد. شامپو کراتینه مومیا به لطف فرمولاسیون جدید و درمانی خود موجب تقویت فولیکولهای ضعیف، ترمیم و احیای موهای آسیب دیده ناشی از عوامل خارجی نظیر رنگ، دکلره و … می شود. استفاده از این شامپو شما را شگفت زده خواهد کرد.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

37 مدل بهترین کرم ضد چروک صورت ایرانی و خارجی

چرا می خواهید روند پیری را کاهش دهید؟ زیبایی ناشی از اعتماد به نفس درونی است. و هیچ احساسی بهتر […]

معرفی 37 مدل کانسیلر فوق العاده باکیفیت

هر آنچه درباره کانسیلرها باید بدانید وقتی نوبت به آرایش می رسد ، کانسیلر مادرخوانده پری هر دختری است. از […]

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

چرا باید از ضد آفتاب استفاده کنید؟ 1 – محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش مضر لایه ازن که به […]

معرفی 37 مدل ریمل باکیفیت برای حالت دهی و فرم دهی به مژه ها

ریمل چیست؟ برای بسیاری از ما ، ریمل مژه و ابرو یک کیف آرایش ضروری است ، با این وجود […]

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

فواید استفاده از کرم دور چشم چیست؟   تبلیغات بسیاری وجود دارد که کرم های چشم را ستایش می کنند […]

تفاوت کرم مرطوب کننده و آبرسان چیست؟

تفاوت آبرسان و مرطوب کننده چیست و به کدام یک نیاز دارید؟ آب در اطمینان از سلامت ، صاف بودن […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه