معرفی 37 مدل ضد آفتاب ( فوق العاده ) ایرانی وخارجی با پوشانندگی بالا

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

 • 4 آبان 1399
 • 0 نظر
 • admin

چرا باید از ضد آفتاب استفاده کنید؟

1 – محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش مضر

لایه ازن که به طور مداوم تخلیه می شود ، ما را در معرض خطر بیشتری قرار می دهد تا از اشعه هـای مضر خورشید تحت تأثیر قـرار بگیریم. در حالی کـه برای دوز روزانـه ویتامین D خود به آفتاب نیـاز داریـد ، امـا به این معنی نیست کـــه باید سلامتی خود را در معرض خطـر قـرار دهید .استفــاده از ضد آفتاب در واقع مـانع نفـوذ این اشعـه های مضر در پوست و ایجـاد اختلالات پوستی می شود.

2 – از پیری زودرس جلوگیری می کند

همه ما دوست داریم پوستی جوان ، درخشان و سالم داشته باشیم و این یکی از قانع کننده ترین دلایـل شروع استفاده از ضد آفتاب است. ضد آفتاب از پوست شما در بـرابـر ایجاد علائم پیری مانند چیـن و چـروک و خطوط ریـز محافظت می کنـد.  مطالعات نشان می دهد کـه افراد زیـر 55 سال کــه از ضد آفتاب استفـاده می کنند 24٪ کمتـر از افــرادی کـه از ضد آفتاب استفــاده نمی کنند احتمال بروز این علائم پیری را دارند.

ضد آفتاب

 

3 – خطرات سرطان پوست را کاهش می دهد

در حالی کـه بـه طـور عمده به دلایـل زیبایی استفاده از ضد آفتاب را شروع کردین ، این یک مزیت سلامتی خواهد بود. روزانـه و در طـول روزهـا و ماه هـا خود را با ضد آفتاب بپوشانید تا پوست شما را از خطـر ابتلا به انـواع مختلف سرطان پوست ، به ویژه ملانوم محافظت کند. این بدترین نوع سرطان های پوستی است که می تواند تهدید کننده زندگی زنان ، به ویژه زنان 20 ساله باشد.

4 – لکه های صورت را کاهش می دهد

برای جلوگیری از بروز لکه های تحریک کننده و از بین بردن رگ های قرمز ضد آفتاب را بصورت آزاد روی پوست خود قـرار دهید. این امر همچنین برای جلوگیـری از بروز آکنـه و سایر آسیب های ناشی از اشعه خورشید ضروری است.

5 – از آفتاب سوختگی جلوگیری می کند

آفتاب سوختگی پوست شما را ضعیف می کند و آن را بیشتر در معرض کبودی قرار می دهد. پوست شما ممکن است دچـار تـورم ، قرمـزی ، کهیــر و خـارش شـود و ایـن از تأثیـر اشعـه ( یو وی ) ناشی می شود.

مطالعه منتشر شده در سال 2008 نشان داد که تکرار آفتاب سوختگی در واقع می تواند شما را در معرض خطـر بیشتری از ملانـوم کشنده قرار دهد. بنابــراین ، ضد آفتاب بزنید و ایمن بمانید.

پیشنهاد:
37 مدل بهترین کرم مرطوب کننده باکیفیت همراه با قیمت

6 – از برنزه شدن جلوگیری می کند

آنچه باید از آن آگـاه باشید این است کــه در حالی کــه در حــال آفتاب گـرفتن هستید و بـرنـزه می شوید ، در معرض آسیب دیدگی اشعــه های شدیـد ماورابنفش قــرار داریـد. ضد آفتابی را انتخاب کنید که حداقل فاکتور محافظت در برابر آفتاب SPF30 داشته باشد تـا از برنزه شدن ناشی از اشعــه های مضر آفتاب جلوگیـری کند. مطمئن شوید که هر دو ساعت یک بـار ضـد آفتاب می زنید، به خصوص اگر پوست حساسی دارید یا درست بعد از ورزش ، زیـــرا عرق می تواند پوشش محافظ را بشوید.

7 – سلامت پوست را افزایش می دهد

پروتئیـن هـای ضروری پوست مانند کلاژن ، کـراتین و الاستین توسط کـــرم های ضد آفتاب محافظت می شوند. این پروتئین ها بـرای صاف و سالم نگه داشتن پوست لازم هستند. مطمئن شویـد کـه ضد آفتاب شمـا اکسید تیتانیوم در آن دارد تــا از مـزایـای گفتـه شـده بـــرای پوست برخوردار شوید.

8 – ضد آفتاب محافظت بهتر از لباس آستین کامل را ارائه می دهد

با پوشیدن لباس آستین کامـل نمی توانید از خـود در بـرابـر آفتاب محافظت کنید. آیـا می دانیـد لباس نخی ، به خصوص در حالت مرطوب ، محافظت صفر در برابر اشعه های مضر آفتاب را ایجاد می کند؟ فقط مقدار زیادی ضد آفتاب را زیر لباس نیز بزنید.

ضد آفتاب

چگونه از ضد آفتاب استفاده کنیم؟

چگونه روزمره از ضد آفتاب استفاده کنیم؟ چند عامل وجود دارد که هنگام برداشتن ضد آفتاب باید به خاطر داشته باشید

1 – همیشه لیست مواد تشکیل دهنده را بخوانید و مطمئن شوید ضد آفتاب شما دارای موارد زیر است

الف : تیتانیوم دی اکساید

ب : اکتیل متوکسی سینی نیت

ج : آووبنزن

د : اکسید روی

یک لوسیـون یـا ژل ضد آفتـاب بـا طیف وسیع را انتخـاب کنیــد کـه غیـر کمدوژنیک و ضد حساسیت باشد. چنین کرم های ضد آفتابی در حالی که از شما در برابر جوش ، مسدود شدن منافـذ و سوختگی در بـرابـر آفتاب محافظت می کنند شما را در بـرابـر اشعه ماورابنفش نیـز محافظت می کند.

2 – ضد آفتابی را انتخاب کنید حداقل فاکتور مافظت آفتاب 30 را داشته باشد.
3 – همیشه نیم ساعت قبل از تماس با آفتاب ضد آفتاب بزنید.

چند بار از ضد آفتاب استفاده کنیم ؟

توصیـه می شود هـر روز از ضد آفتاب استفاده کنیـد. ممکن است اکنـون متوجـه مـزایــای آن نشوید ، اما مزیت استفاده از ضد آفتاب در طولانی مدت احساس می شود. اگــر مدت طولانی در معرض آفتاب هستید یـا مشغول کـار هستید و یـا از آفتـاب گرفتن در ساحل لذت می برید ، بهتر است بعد از هـر دو ساعت کـرم ضد آفتاب را دوباره بـزنید تا از پوست در بـرابـر آفتاب سوختگی محافظت کنید.

زمان خاصی برای شروع استفاده از ضد آفتاب وجود ندارد، همیشه دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است. 365 روز سال را با ضد آفتاب از آفتاب لذت ببرید.

خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب چیست؟

خطر فوری ناشی از آفتاب زیاد ، آفتاب سوختگی است. اگر زیر میکروسکوپ قوی بـه پـوست آفتاب سوختـه نگاه کنید ، می بینید کـه سلول ها و رگ های خونی آسیب دیده اند. بـا صدمات مکـرر در برابـر آفتاب ، پوست شـروع به خشک ، چروکیده ، تغییر رنگ و چرم می کند .  اگرچه پوست ضخیم تر به نظر می رسد ، اما در واقع ضعیف شده و در نتیجه ، کبودی آن راحت تر خواهد بود.

بـا ایـن حال ، جـدی تـریـن تهدیـد خورشید ایـن است کـه عامل اصلی سرطان پوست است ، که در حال حاضر یکی از شایع ترین سرطان هاست.

پزشکان معتقدند با استفاده از ضد آفتاب می توان از بسیاری از سرطان های پوست جلوگیری کرد.

SPF به چه معناست ؟

SPF یـا فاکتـور محافظت از پـوست در بـرابـر آفتاب ، معیار انـدازه گیری میـزان محافظت ضد آفتاب از پوست را در برابر اشعه ماورابنفش نشان می دهد.

بـه عنـوان مثال اگـر پوست شما به طور معمول و بدون محافظ پس از 10 دقیقه در بـرابـر آفتاب بسوزد بـا یک کــرم ضد آفتاب کـه SPF50 دارد بعد از 500 دقیقـــه ( 8 ساعت ) پـوست شمــا می سوزد ( یعنی محافظت 50 برابر ). ایـن یک تخمیـن تقریبی است کـه بـه نوع پوست ، شدت نور خورشید و مقدار ضد آفتاب استفاده شده بستگی دارد. به همین خاطر کارشناسان این زمینه توصیه می کنند که هر 2 ساعت یکبار ضد آفتاب تمدید شود.

لیست محصولات منتخب
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

فلوئید ضد آفتاب مای مدل Hyaluronic Acid حجم 50 میلی لیتر

فلوئید ضد آفتاب مای مدل Hyaluronic Acid  ضد آفتابی با ترکیبات غنی از عناصر موثر و مفید برای پوست می باشد. از جمله ویژگی های منحصر به فرد ضد آفتاب مای می توان به موارد زیر اشاره کرد. حفاظت کامل از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب ، جذب چربی اضافی پوست، مناسب انواع پوست حتی پوست های چرب و جوش دار ، ضد آفتاب مای مدل هیالورونیک اسید بدون رنگ بوده و قابل استفاده برای خانم ها و آقایان می باشد. همچنین نرم و لطیف کننده پوست می باشد.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب بی رنگ پیکسل SPF50 مدل Oily Acne-Prone Skin مناسب پوست های چرب حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب پیکسل محافظ بسیار قوی دربرابر اشعه مضر آفتاب، آبرسان فوق العاده عالی و کنترل کننده چربی پوست با جذب سریع میباشد. کرم ضد آفتاب بی‌رنگ پیکسل مدل Oily Acne-Prone Skin، یک راه حل جامع برای مراقبت از پوست‌های چرب و آکنه‌دار است. با توجه به قابلیت‌های بسیاری که این کرم ضد آفتاب ارائه می‌دهد، از جمله پوشش بی‌رنگ، محافظت عالی در برابر اشعه‌های آفتاب با SPF50، تعادل در سطح روغن پوست و آب‌رسانی عمیق، این کرم می‌تواند یک گزینه عالی برای افرادی باشد که از پوست چرب یا آکنه‌دار رنج می‌برند. استفاده روزانه از این کرم می‌تواند به بهبود وضعیت پوست کمک کند و از ایجاد جوش جلوگیری کند. این ضد آفتاب نه تنها از پوست در برابر خورشید محافظت می‌کند، بلکه باعث می‌شود پوست شما تازه‌تر و سلامت‌تر به نظر برسد. با توجه به تمامی این خصوصیات، می‌توان گفت کرم ضد آفتاب بی‌رنگ پیکسل مدل Oily Acne-Prone Skin یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای مراقبت از پوست چرب و آکنه‌دار است.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب الارو مدل Teinte Fonce

کرم ضدآفتاب برند «الارو» (Ellaro) 50 میلی‌لیتر حجم دارد و دارای SPF50 است که محفظه‌ای تیوپی از جنس پلاستیک دارد. رنگ ضدآفتاب الارو بژ طبیعی است. مدل «Teinte Fonce» حالت کرم‌پودری دارد که کاربردی دوگانه برای این کرم محسوب می‌شود. یعنی هم در مقابل اشعه‌های UVB و UVA و سایر اشعه‌های مضر خورشید از پوست محافظت می‌کند و هم برای آرایش پوست و پوشاندن عیوب صورت مناسب است.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب رنگی پریم مدل Acnex Beige SPF60 حجم 40 میلی لیتر

این محصول محافظی قوی برای پوست در برابر اشعه‌های UVA، UVB، IR به‌شمار می‌رود و با قابلیت کنترل ترشح سبوم و برخورداری از خاصیت ضدآکنه‌بودن، مهارکننده‌ی قوی باکتری‌های مولد آکنه به‌شمار می‌رود. این محصول مات‌کننده و فاقد چربی به رنگ بژ ارائه شده است و می‌تواند انواع لک و جای جوش را بپوشاند.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر مدل Oily and Acne-Prone SPF50 حجم 40 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ لافارر مخصوص پوست‌های چرب و مستعد آکنه حاوی عصاره گیاهان شیرین بیان، بیربری، سارمنتوزا ساکسی فراگا ، آلوئه ورا و پاپایا بوده که موجب پیشگیری و رفع لک‌های پوستی، مهار ترشح سبوم و مات کنندگی پوست، ضد حساسیت، کند کردن روند پیری پوست، جلوگیری از ایجاد آکنه و حفاظت بالا از پوست دربرابر اشعه‌های UV-A و UV-B می‌شود. SPF50 مناسب برای پوست‌های بسیار حساس و روشن طراحی شده و برای این نوع پوست مفید است.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

ژل ضد آفتاب بی رنگ پریم SPF 50 مدل C-Prime مناسب برای انواع پوست حجم 40 میلی لیتر

ضد آفتاب پریم سری C-PRIME دارای بافت سبکی می باشد و بعد از استفاده از این کرم پوست شما حالتی ابریشمی می یابد.کرم ضد آفتاب پریم حاوی ویتامین ث می باشد که باعث روشن شدن پوست صورت و از بین رفتن لک های پوست می گردد. کرم ضد آفتاب پریم مدل C-PRIME بی رنگ بوده و مناسب استفاده هم آقایان و هم خانم ها می باشد. این ضد آفتاب ازDNA سلولی در برابر رادیکال های آزاد و مخرب محافظت کرده و از ایجاد لک های ناشی از افزایش سن نیز جلوگیری خواهد کرد.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب سینره حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  پوست‌های معمولی , پوست‌های خشک
 • میزان SPF
  60
 • نوع محفظه نگه دارنده
  تیوپی
 • جنس محفظه نگه دارنده
  پلاستیک
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب نرمال سینره SPF60 حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  انواع پوست ها
 • میزان SPF
  60
 • نوع محفظه نگه دارنده
  تیوپی
 • جنس محفظه نگه دارنده
  پلاستیک
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب الارو سری Foundation Effect مدل High Protection حجم 40 میلی لیتر

رنگ کرم الارو بژ روشن است که برای افرادی که پوستی روشن و حتی گندمی دارند مناسب خواهد بود. ماندگاری ضدآفتاب کرم‌پودری الارو بالا است و این کرم فاقد پارابن و چربی است و استفاده از آن به افرادی که پوست‌های چرب و مستعد جوش دارند توصیه می‌شود. الارو با دارا بودن SPF30 از پوست صورت در برابر اشعه‌های UVA و UVB محافظت می‌کند و مانع از آفتاب سوختگی پوست می‌شود.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مدل Oily And Acne-Prone Light حجم 40 میلی لیتر

انتخاب یک کرم ضدآفتاب خوب و باکیفیت یکی از ضروری‌ترین کارهایی است که باید برای حفظ سلامت پوست انجام داد. کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست‌های چرب با SPF چهل، یکی از محصولات باکیفیت این برند است که می‌توان برای روزهای آفتابی به ویژه روزهای گرم تابستان از آن استفاده کرد. این محصول حاوی عصاره گیاهان شیرین بیان، بیربری، سارمنتوزا ساکسی فراگا ، آلوئه ورا انانتیاکلرانتا ، اولئانولیک اسید و پاپایا است که موجب پیشگیری و رفع لک های پوستی ،. مات کنندگی پوست ، ضد حساسیت ، کند کردن روند پیری پوست و حفاظت بالا از پوست در برابر اشعه های UV-A و UV-B میشود.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب جوان کننده پریم مدل Matex Colorless حجم 40 میلی‌لیتر

کرم ضد آفتاب بدون رنگ SPF50 یکی از محصولات کارخانه پرایم است و به عنوان محصولی ایرانی با کیفیت بالا رقیبی جدی برای همتایان خارجی خود به شمار می‌رود. ضد آفتاب پریم محافظی قوی برای پوست در برابر اشعه های UVA، UVB، IR به شمار می‌رود. این ضد آفتاب که در ساخت آن از عصاره ساقه انگور استفاده شده فاقد چربی است و می‌تواند انواع لک و جای جوش را بپوشاند. بهترین روش مصرف برای این کرم ضدآفتاب پوشاندن پوست با مقدار کافی از کرم 20 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب است. این کرم ضد آفتاب که ویژه‌ی صورت در نظر گرفته شده برای پوست آقایان و خانم‌ها ساخته شده است. بنابر این محدودیتی در جنسیت مصرف کننده و ندارد و برای تمامی سنین نیز مناسب است.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب بدون چربی مای

مشخصات

 • مناسب برای
  پوست‌های چرب , پوست‌های مختلط
 • میزان SPF
  60
 • نوع محفظه نگه دارنده
  تیوپی
 • جنس محفظه نگه دارنده
  پلاستیک
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب مردانه مای مدل Ultra Guard حجم 50 میلی لیتر

بیشتر آقایان این طرز تفکر را دارند که کرم ضد آفتاب فقط برای خانم ها می باشد و آقایان نیازی به استفاده از این نوع کرم ها را ندارند. در حالی که آفتاب همان قدر که برای پوست خانم ها مضر هست برای آقایان نیز مضر می باشد. و می تواند مشکلاتی از قیبل لک های پوستی ، پیری زودرس ، چروک و حتی سرطان پوست نیز به بار بیاورد. کرم ضد آفتاب مای مخصوص آقایان از پوست در برابر اشعه مضر آفتاب محافظت می کند. چربی پوست را کنترل می کند و از تیره شدن پوست جلوگیری می کند. کرم ضد آفتاب مای بی رنگ و سبک بوده و مناسب انواع پوست می باشد.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضدآفتاب رنگی دکتر ژیلا Spf63 حجم 50 گرم

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا تمام خصوصیات یک ضد آفتاب ایده آل را دارا بوده و با داشتن ویتامین ها، روغن ها و عصاره های گیاهی نرمی و لطافت پوست را تضمین کرده، ضمن پخش پذیری عالی، اثرات ضد التهاب و قرمزی پوست، التیام بخش و مرطوب کننده و کاهش دهنده تعریق دارد. در ضمن میزان چربی کنترل شده در فرمولاسیون پیشرفته کرم، آن را برای مصرف انواع پوست مناسب می سازد.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

ژل ضد آفتاب فرست تاچ مدل 01 حجم 70 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  70 میلی لیتر
 • مناسب برای
  پوست‌های چرب , انواع پوست ها
 • میزان SPF
  40
 • نوع محفظه نگه دارنده
  تیوپی
 • جنس محفظه نگه دارنده
  پلاستیک
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب آقایان سان سیف SPF40

کرم ضد آفتاب سان سیف آقایان یک محافظت کامل از پوست شما در برابر آفتاب انجام می دهد. این ضد آفتاب کاملا نامرئی بوده و هیچ رد سفیدی روی پوست شما باقی نمیگذارد. کرم ضد آفتاب آقایان سان سیف مناسب انواع پوست حتی پوستهای چرب و جوشدار می باشد. این ضد آفتاب بافتی بسیار سبک دارد.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ژل ضد آفتاب ساین اسکین مدل Invisible حجم 50 میلی لیتر

مشخصات
 • حجم
  50 میلی‌لیتر
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ترکیبات
  بدون عصاره
 • سازگار با پوست‌های
  چرب
 • جلوه رنگ
  مات
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • SPF
  50
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضدآفتاب درموبای مدل SPF65 حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب درموبای ترشح غدد چربی پوست را کنترل و تنظیم کرده و پوست های چرب و براق را به طرز منحصر به فردی مات و متعادل می کند. این ضد آفتاب حاوی کرم پودری سبک با توانایی پوشانندگی بالا می باشد. ویتامـین E مــوجود در ایـن کــــرم پــوســت را از اثر رادیکال های آزاد محافظت می کند و آلانتوئین موجود در آن از ایجـــاد الــتـهـاب ناشــی از آفــتـاب ســوخـتـگی جلوگــیری می کند. این ضد آفـــتاب حاوی فیلــترهای فیزیکی و رنگ طبیعی است. برخی از مزایای کرم ضدآفتاب رنگی درموبای فاقد چربی : مناسب پوست چرب ودارای جوش می باشد. رنگ آن بژ روشن می باشد و قابلیت حداکثر محافظت پوست در مقابل اشعه های UVA و UVB را دارا می باشد همچنین ضدآفتاب “درموبای” فقط با یک فرم ویک رنگ تولید می گردد و فاقد رنگ بندی های دیگر می باشد.
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب ایزدین پرو مدل فیوژن واتر حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب برند ایزدین پرو مدل Fusion water spf 50 محصولی با کیفیت در جهت حفظ سلامت پوست تولید شده است. این ضد آفتاب، از پوست در برابر عوامل محیطی محافظت کرده و علاوه بر این خواص ضد پیری و ضد چروک نیز دارد. کرم ضد آفتاب ایزدین سریع جذب پوست شده و بافت بسیار سبکی دارد و همچنین فاقد چربی می باشد و از ایجاد جوش بر روی پوست جلوگیری می کند. این کرم ضد آفتاب حاوی اسید هیالورونیک و ویتامین E است که سرشار از آنتی اکسیدان و مواد مغذی بوده و سبب تقویت پوست خواهد شد. از دیگر ویژگی های این کرم ضد آفتاب می توان به ضد آب بودن آن اشاره کرد و مناسب انواع پوست نیز می باشد.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی سی گل 50 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  پوست‌های معمولی , پوست‌های خشک
 • میزان SPF
  60
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  روغن جوانه گندم
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر مدل Normal To Dry SPF50 حجم 40 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ لافارر مخصوص پوست های خشک و معمولی حاوی عصاره گیاهان شیرین بیان، بیربری، سارمنتوزا ساکسی فراگا، آلوئه ورا و پاپایا است که موجب پیشگیری و رفع لک‌های پوستی، رطوبت‌رسانی عمقی و طولانی‌مدت، ضدحساسیت و قرمزی، کند کردن روند پیری پوست، جلوگیری از ایجاد آکنه و حفاظت بالا از پوست در برابر اشعه‌های UV-A و UV-B می‌شود.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی شون با رنگ طبیعی + SPF50

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  پوست‌های چرب
 • میزان SPF
  50
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  بابونه
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب الارو مدل Mineral Spf30 حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب «الارو» (Ellaro)  مدل (Mineral) حاوی فیلترهای ضدآفتاب صد درصد طبیعی و معدنی حاوی زینک اکساید، فیلتر فیزیکی ضدآفتاب است که پوست را در برابر خطرات متعدد ناشی از  اشعه‌های مضر در نور خورشید محفوظ نگه می‌دارد. این کرم با SPF 30 محافظت کننده پوست شما در برابر آفتاب است. الارو مراقبت کننده پوست پس از درمان‌های پوستی مثل درمان آکنه، لیزر، میکرودرم، پیلینگ‌های شیمیایی بوده و برای هر نوع پوست مناسب است.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب سینره حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  انواع پوست ها
 • میزان SPF
  50
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  نِت گرس
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب فاقد چربی نئودرم مدل Highly Protective Max Tinted SPF50 حجم 50 میلی لیتر

هیچ نوع کرم‌ پودری نمی‌تواند جلوی نفوذ اشعه‌ی آفتاب به لایه‌های پوست را بگیرید. این کار وظیفه‌ی کرم‌های ضد آفتاب است. این کرم‌ها به عنوان یک لایه‌ی محافظ در برابر خورشید است و از بروز لک و عارضه‌های پوستی جلوگیری می‌کند. از این رو استفاده از کرم‌های ضد آفتاب برای محافظت از پوست بسیار ضروری است. یکی از انواع این کرم‌ها که به عنوان پایه‌ی مناسب برای آرایش هم استفاده می‌شود، ضد آفتاب «نئودرم» (Neuderm) مدل «هایلی پروتکتیو مکس تینتد» (Highly Protective Max Tinted) و فاقد چربی است.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب روشن کننده سان سیف

مشخصات

 • وزن
  50 گرم
 • مناسب برای
  انواع پوست ها
 • میزان SPF
  50
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  پوست لیمو – شیرین بیان
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب بدون رنگ ژوت SPF 50 مدل smooth silky feel مناسب پوست های چرب حجم 40 میلی لیتر ‌

کرم ضد آفتاب ژوت از بالاترین میزان محافظت کنندگی پوست ( SPF50 ) برخودار است. این کرم ضد آفتاب دارای یک بافت بسیار سبک و نرم است که در مدت زمان استفاده هیچگونه حساسیتی نظیر سوزش یا خارش ایجاد نخواهد کرد. کرم ضد آفتاب ژوت حاوی عصاره آلوئه ورا، بابونه و آووکادو می‌باشد که سبب ایجاد حس لطافت و شادابی سطح پوست می‌شود. کرم ضد آفتاب مناسب پوست چرب بی رنگ ژوت ضد آب بوده و در مدت زمان استفاده نه تنها صورت را دچار تعریق نمی‌کند، بلکه هیچگونه حالت ماسیدگی روی سطح پوست ایجاد نمی‌کند. از ترکیبات گیاهی این کرم ضد آفتاب می توان به ویتامین های E ، B5 ، عصاره آلوئه ورا ، بابونه و آوودکادو اشاره کرد.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم محافظتی روزانه درمدن سری DD Cream Spf50 حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  انواع پوست ها
 • میزان SPF
  50
 • نوع محفظه نگه دارنده
  تیوپی
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب بیودرما مدل Photoderm SPOT حجم 30 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب بیودرما مدل Spot ادعای ضد لک بودن و روشن کنندگی پوست را دارد. ترکیبات منحصر به آن پوست شما را بسیار نرم و دلپذیر می کند. کاملا بی رنگ است و پس از استفاده روی پوست اثر سفیدی یا چربی روی پوست باقی نمی‌گذارد. این ضد آفتاب برای پوست‌های حساس و یا پوستی که زخم، جای لک و جوش دارد نیز مناسب است.ضد آفتاب اسپات بیودرما حاوی فیلترهای قوی در برابر اشعه‌های مضر خورشید بوده که محافظت از پوست شما را تضمین می‌کند.ضد آفتاب فتودرم اسپات بایودرما به دلیل ترکیبات ضد لک ، برای پوست های دارای لک ، کک و مک و همچنین بعد از لیزر تراپی و اقدامات درماتولوژیکی که منحر به خراش شده حفاظتی مطلوب و انتخابی مناسب است . ترکیبات این ضد آفتاب طوری است که پس از استفاده روی پوست کاملا بی رنگ است و سفیدی یا چربی رو پوست باقی نمی گذارد . فاقد عطر بوده و در برابر تعریق مقاوم است. به دلیل کمپلکس bioprotection در این ضد آفتاب محافظتی عمقی از سلول های شما صورت می گیرد

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب الی ژن مدل 01 حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب الی ژن حاوی کلاژن می باشد، که کلاژن هیدرولیز شده آن کلاژن موجود در پوست را تحریک می کند که سبب کلاژن سازی جدید در سطح پوست می شود و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند. همچنین حاوی ویتامین E می باشد که آنتی اکسیدان قوی بوده و لک های پوستی را کاهش داده و سبب روشن شدن پوست می گردد. کرم ضد آفتاب الی ژن بافتی بسیار سبک دارد و به راحتی جذب پوست می شود.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

اسپری ضد آفتاب بی رنگ وکالی مدل SPF 70 مناسب انواع پوست حجم 230 میلی لیتر

اسپری ضد آفتاب بی‌رنگ وکالی مدل SPF 70 با حجم 230 میلی‌لیتر یکی از محصولات پرطرفدار شرکت وکالی است. این ضد آفتاب با فیلتر محافظتی SPF70 به خوبی از پوست شما در برابر اشعه‌های مضر UVA و UVB محافظت می‌کند. اسپری ضد آفتاب وکالی از ایجاد رنگ و لک روی پوست جلوگیری می کند، همچنین قابل استفاده برای همه انواع پوست و در هر فصلی از سال است. این ضد آفتاب به علت مقاومت در برابر آب و توانایی تحمل بالا در برابر تعرق از محصولات پرطرفدار توسط ورزشکاران می باشد. اسپری ضد آفتاب بی‌رنگ وکالی حاوی مواد مرطوب کننده و نرم کننده بوده که پوست را نرم و لطیف می‌کند. این ترکیب از ویژگی‌ها و مزیت‌ها، اسپری ضد آفتاب بی‌رنگ وکالی را به یک گزینه بسیار مناسب جهت حفاظت از پوست در مقابل اشعه‌های مضر خورشید تبدیل می‌کند.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب رنگی ام کیو مدل NATURAL BEIGE حجم 55 میلی لیتر

محصولات MQ ساخته شده از مواد با کیفیت می باشد. محصولات MQ در یکی از معتبرترین لابراتوارهای فرانسه و زیر نظر اساتید فن در صنعت مراقبت از پوست و مو فرموله شده است.  کمپانی MQ کرم های ضد آفتاب خود را روانه بازار کرده است که ساخته شده از مرغوبترین و جدیدترین مواد اولیه و دارای حداکثر حفاظت در برابر پرتوهای مضر آفتاب هستند. این ضد آفتاب دارای ساختاری سبک بوده و در عین حال به دلیل داشتن ترکیبات مرطوب کننده قوی و ضد چروک، نرمی و لطافت را به پوست بازمی گرداند. یکی از این محصولات، کرم ضد آفتاب فاقد چربی SPF 50 است. که در چهار رنگ صورتی، بژ طبیعی، بژ روشن و بدون رنگ موجود است. این ضد آفتاب در مقابل تعریق مقاوم است همچنین دارای ساختاری بسیار سبک است که محافظ قوی پوست در برابر تاثیرات مخرب اشعه های مضر UVA و UVB به حساب می آید. و از آنجایکه برای پوست های چرب و مستعد جوش و آکنه ساخته شده است لذا دارای خاصيت ضد میکروبی و تنظیم کننده ترشح چربی پوست است. علاوه بر این از خاصیت مات کنندگی و ضد براقی پوست برخوردار است. جهت استفاده نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض اشعه آفتاب روی پوست تمیز مالیده شود و هر دو ساعت یکبار آن را تجدید کنید.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب اوریاژ سری Hyseac با SPF30 حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  پوست‌های چرب , پوست‌های مختلط
 • میزان SPF
  30
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
 • عصاره
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضدآفتاب اریکه مدل 50 OIL FREE tinted SPF حجم ۵۰ میلی لیتر

کرم ضد آفتاب اریکه با ساختاری سبک به سرعت جذب پوست شده و در عین حال به دلیل داشتن مواد مرطوب کننده، پوست را نرم و لطیف می کند. تنوع این کرم ها، پاسخگوی نیاز هر نوع پوستی است. محصولات مراقبت از پوست رایج، مشکلات پوست های چرب مانند آکنه را تشدید می کنند. این محصول حداکثر حفاظت در برابر اشعه آفتاب را بدون تشدید مشکلات برای پوست های چرب فراهم می کند.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب درمالوگ مدل Invisible حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب بی رنگ درمالوگ SPF50، فاقد چربی بوده و مناسب برای پوست های مختلط تا چرب می باشد. کرم ضد آفتاب درمالوگ علاوه بر اینکه دارای بافتی نرم و مخملی می باشد، محافظ مطلوب و کاملی برای پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب می باشد. فیلتر های UVB و UVA موجود در این محصول از پوست در برابر اثرات مخرب آفتاب محافظت می کند. کرم ضد آفتاب درمالوگ با ترکیباتی منحصربه فرد موجب سلامتی پوست شما می شود.

نکات مثبت

جذب سریع

بافت سبک

ضد حساسیت

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

اسپری ضد آفتاب وکالی مدل 90 حجم 230 میلی لیتر

اسپری ضد آفتاب وکالی مدل SPF 90 با حجم 230 میلی‌لیتر یکی دیگر از محصولات پرطرفدار شرکت وکالی است. این ضد آفتاب با فیلتر محافظتی SPF90 به خوبی از پوست شما در برابر اشعه‌های مضر UVA و UVB محافظت می‌کند. اسپری ضد آفتاب وکالی از ایجاد رنگ و لک روی پوست جلوگیری می کند، همچنین قابل استفاده برای همه انواع پوست و در هر فصلی از سال است. این ضد آفتاب بسیار سبک بوده و به خوبی جذب پوست می شود. اسپری ضد آفتاب بی‌رنگ وکالی حاوی مواد مرطوب کننده و نرم کننده بوده که پوست را نرم و لطیف می‌کند. این ترکیب از ویژگی‌ها و مزیت‌ها، اسپری ضد آفتاب بی‌رنگ وکالی را به یک گزینه بسیار مناسب جهت حفاظت از پوست در مقابل اشعه‌های مضر خورشید تبدیل می‌کند.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب شون مدل Oil Free حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب شون مدل OIL FREE فاقد چربی می باشد و مناسب پوستهای چرب و جوشدار می باشد. این کرم ضد آفتاب بافت بسیار سبکی دارد و احساس سنگینی روی پوست ندارد. کرم ضد آفتاب شون سریع جذب پوست می شود و از برق افتادن پویت جلوگیری می کند. این کرم ضد آفتاب برای استفاده روزانه کاملا مناسب می باشد.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید از شستشوی مو خود بدون نگرانی در مورد آسیب رساندن به آن […]

37 مدل بهترین کرم ضد چروک صورت ایرانی و خارجی

چرا می خواهید روند پیری را کاهش دهید؟ زیبایی ناشی از اعتماد به نفس درونی است. و هیچ احساسی بهتر […]

معرفی 37 مدل کانسیلر فوق العاده باکیفیت

هر آنچه درباره کانسیلرها باید بدانید وقتی نوبت به آرایش می رسد ، کانسیلر مادرخوانده پری هر دختری است. از […]

معرفی 37 مدل ریمل باکیفیت برای حالت دهی و فرم دهی به مژه ها

ریمل چیست؟ برای بسیاری از ما ، ریمل مژه و ابرو یک کیف آرایش ضروری است ، با این وجود […]

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

فواید استفاده از کرم دور چشم چیست؟   تبلیغات بسیاری وجود دارد که کرم های چشم را ستایش می کنند […]

تفاوت کرم مرطوب کننده و آبرسان چیست؟

تفاوت آبرسان و مرطوب کننده چیست و به کدام یک نیاز دارید؟ آب در اطمینان از سلامت ، صاف بودن […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه