معرفی 37 مدل ضد آفتاب ( فوق العاده ) ایرانی وخارجی با پوشانندگی بالا

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

 • 4 آبان 1399
 • 0 نظر
 • admin

چرا باید از ضد آفتاب استفاده کنید؟

1 – محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش مضر

لایه ازن که به طور مداوم تخلیه می شود ، ما را در معرض خطر بیشتری قرار می دهد تا از اشعه هـای مضر خورشید تحت تأثیر قـرار بگیریم. در حالی کـه برای دوز روزانـه ویتامین D خود به آفتاب نیـاز داریـد ، امـا به این معنی نیست کـــه باید سلامتی خود را در معرض خطـر قـرار دهید .استفــاده از ضد آفتاب در واقع مـانع نفـوذ این اشعـه های مضر در پوست و ایجـاد اختلالات پوستی می شود.

2 – از پیری زودرس جلوگیری می کند

همه ما دوست داریم پوستی جوان ، درخشان و سالم داشته باشیم و این یکی از قانع کننده ترین دلایـل شروع استفاده از ضد آفتاب است. ضد آفتاب از پوست شما در بـرابـر ایجاد علائم پیری مانند چیـن و چـروک و خطوط ریـز محافظت می کنـد.  مطالعات نشان می دهد کـه افراد زیـر 55 سال کــه از ضد آفتاب استفـاده می کنند 24٪ کمتـر از افــرادی کـه از ضد آفتاب استفــاده نمی کنند احتمال بروز این علائم پیری را دارند.

ضد آفتاب

 

3 – خطرات سرطان پوست را کاهش می دهد

در حالی کـه بـه طـور عمده به دلایـل زیبایی استفاده از ضد آفتاب را شروع کردین ، این یک مزیت سلامتی خواهد بود. روزانـه و در طـول روزهـا و ماه هـا خود را با ضد آفتاب بپوشانید تا پوست شما را از خطـر ابتلا به انـواع مختلف سرطان پوست ، به ویژه ملانوم محافظت کند. این بدترین نوع سرطان های پوستی است که می تواند تهدید کننده زندگی زنان ، به ویژه زنان 20 ساله باشد.

4 – لکه های صورت را کاهش می دهد

برای جلوگیری از بروز لکه های تحریک کننده و از بین بردن رگ های قرمز ضد آفتاب را بصورت آزاد روی پوست خود قـرار دهید. این امر همچنین برای جلوگیـری از بروز آکنـه و سایر آسیب های ناشی از اشعه خورشید ضروری است.

5 – از آفتاب سوختگی جلوگیری می کند

آفتاب سوختگی پوست شما را ضعیف می کند و آن را بیشتر در معرض کبودی قرار می دهد. پوست شما ممکن است دچـار تـورم ، قرمـزی ، کهیــر و خـارش شـود و ایـن از تأثیـر اشعـه ( یو وی ) ناشی می شود.

مطالعه منتشر شده در سال 2008 نشان داد که تکرار آفتاب سوختگی در واقع می تواند شما را در معرض خطـر بیشتری از ملانـوم کشنده قرار دهد. بنابــراین ، ضد آفتاب بزنید و ایمن بمانید.

پیشنهاد:
نوشته تست معرفی محصول 3

6 – از برنزه شدن جلوگیری می کند

آنچه باید از آن آگـاه باشید این است کــه در حالی کــه در حــال آفتاب گـرفتن هستید و بـرنـزه می شوید ، در معرض آسیب دیدگی اشعــه های شدیـد ماورابنفش قــرار داریـد. ضد آفتابی را انتخاب کنید که حداقل فاکتور محافظت در برابر آفتاب SPF30 داشته باشد تـا از برنزه شدن ناشی از اشعــه های مضر آفتاب جلوگیـری کند. مطمئن شوید که هر دو ساعت یک بـار ضـد آفتاب می زنید، به خصوص اگر پوست حساسی دارید یا درست بعد از ورزش ، زیـــرا عرق می تواند پوشش محافظ را بشوید.

7 – سلامت پوست را افزایش می دهد

پروتئیـن هـای ضروری پوست مانند کلاژن ، کـراتین و الاستین توسط کـــرم های ضد آفتاب محافظت می شوند. این پروتئین ها بـرای صاف و سالم نگه داشتن پوست لازم هستند. مطمئن شویـد کـه ضد آفتاب شمـا اکسید تیتانیوم در آن دارد تــا از مـزایـای گفتـه شـده بـــرای پوست برخوردار شوید.

8 – ضد آفتاب محافظت بهتر از لباس آستین کامل را ارائه می دهد

با پوشیدن لباس آستین کامـل نمی توانید از خـود در بـرابـر آفتاب محافظت کنید. آیـا می دانیـد لباس نخی ، به خصوص در حالت مرطوب ، محافظت صفر در برابر اشعه های مضر آفتاب را ایجاد می کند؟ فقط مقدار زیادی ضد آفتاب را زیر لباس نیز بزنید.

ضد آفتاب

چگونه از ضد آفتاب استفاده کنیم؟

چگونه روزمره از ضد آفتاب استفاده کنیم؟ چند عامل وجود دارد که هنگام برداشتن ضد آفتاب باید به خاطر داشته باشید

1 – همیشه لیست مواد تشکیل دهنده را بخوانید و مطمئن شوید ضد آفتاب شما دارای موارد زیر است

الف : تیتانیوم دی اکساید

ب : اکتیل متوکسی سینی نیت

ج : آووبنزن

د : اکسید روی

یک لوسیـون یـا ژل ضد آفتـاب بـا طیف وسیع را انتخـاب کنیــد کـه غیـر کمدوژنیک و ضد حساسیت باشد. چنین کرم های ضد آفتابی در حالی که از شما در برابر جوش ، مسدود شدن منافـذ و سوختگی در بـرابـر آفتاب محافظت می کنند شما را در بـرابـر اشعه ماورابنفش نیـز محافظت می کند.

2 – ضد آفتابی را انتخاب کنید حداقل فاکتور مافظت آفتاب 30 را داشته باشد.
3 – همیشه نیم ساعت قبل از تماس با آفتاب ضد آفتاب بزنید.

چند بار از ضد آفتاب استفاده کنیم ؟

توصیـه می شود هـر روز از ضد آفتاب استفاده کنیـد. ممکن است اکنـون متوجـه مـزایــای آن نشوید ، اما مزیت استفاده از ضد آفتاب در طولانی مدت احساس می شود. اگــر مدت طولانی در معرض آفتاب هستید یـا مشغول کـار هستید و یـا از آفتـاب گرفتن در ساحل لذت می برید ، بهتر است بعد از هـر دو ساعت کـرم ضد آفتاب را دوباره بـزنید تا از پوست در بـرابـر آفتاب سوختگی محافظت کنید.

زمان خاصی برای شروع استفاده از ضد آفتاب وجود ندارد، همیشه دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است. 365 روز سال را با ضد آفتاب از آفتاب لذت ببرید.

خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب چیست؟

خطر فوری ناشی از آفتاب زیاد ، آفتاب سوختگی است. اگر زیر میکروسکوپ قوی بـه پـوست آفتاب سوختـه نگاه کنید ، می بینید کـه سلول ها و رگ های خونی آسیب دیده اند. بـا صدمات مکـرر در برابـر آفتاب ، پوست شـروع به خشک ، چروکیده ، تغییر رنگ و چرم می کند .  اگرچه پوست ضخیم تر به نظر می رسد ، اما در واقع ضعیف شده و در نتیجه ، کبودی آن راحت تر خواهد بود.

بـا ایـن حال ، جـدی تـریـن تهدیـد خورشید ایـن است کـه عامل اصلی سرطان پوست است ، که در حال حاضر یکی از شایع ترین سرطان هاست.

پزشکان معتقدند با استفاده از ضد آفتاب می توان از بسیاری از سرطان های پوست جلوگیری کرد.

SPF به چه معناست ؟

SPF یـا فاکتـور محافظت از پـوست در بـرابـر آفتاب ، معیار انـدازه گیری میـزان محافظت ضد آفتاب از پوست را در برابر اشعه ماورابنفش نشان می دهد.

بـه عنـوان مثال اگـر پوست شما به طور معمول و بدون محافظ پس از 10 دقیقه در بـرابـر آفتاب بسوزد بـا یک کــرم ضد آفتاب کـه SPF50 دارد بعد از 500 دقیقـــه ( 8 ساعت ) پـوست شمــا می سوزد ( یعنی محافظت 50 برابر ). ایـن یک تخمیـن تقریبی است کـه بـه نوع پوست ، شدت نور خورشید و مقدار ضد آفتاب استفاده شده بستگی دارد. به همین خاطر کارشناسان این زمینه توصیه می کنند که هر 2 ساعت یکبار ضد آفتاب تمدید شود.

لیست محصولات منتخب
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب ویشی سری Ideal soleilمدل anti-dark spots

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی ⁺SPF50 ویشی حاوی رنگدانه های طبیعی برای به وجود آمدن پوششی یکدست و از بین رفتن لک و کک و مک بر روی پوست است. فرمولاسیون خاص همراه با مواد فعال نوآورانه این کرم، علاوه بر محافظت پوست در برابر اشعه های مضر خورشید، باعث کمرنگ شدن لک های پوست صورت می شود.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

فلویید ضد آفتاب و ضد چروک لانسون مدل Multi action شماره 1 حجم ml 40

کرم ضد آفتاب لانسون با پوشش کرم پودر نیاز پوست به ضدآفتاب و کرم پودر را همزمان برطرف می کند . بااین تفاوت که این کرم فقط یک محصول آرایشی نبوده و با استفاده از مواد ضد چروک و تنظیم کننده چربی ، چین و چروک های سطحی و عمیق پوست را از بین برده و از ایجاد جوش جلوگیری میکند . این محصول ، پوشش و ماندگاری بالایی داشته و حداقل به مدت ۸ تا ۱۰ ساعت بدون کوچکترین تغییر ظاهری روی پوست باقی می ماند. نکته بارز این محصول ، اثر ضد چروک و ضدجوش قوی در کنار اثر ضدآفتاب و پوشانندگی فوق العاده بالای آن می باشد.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب الارو مدل Teinte Fonce

کرم ضدآفتاب برند «الارو» (Ellaro) 50 میلی‌لیتر حجم دارد و دارای SPF50 است که محفظه‌ای تیوپی از جنس پلاستیک دارد. رنگ ضدآفتاب الارو بژ طبیعی است. مدل «Teinte Fonce» حالت کرم‌پودری دارد که کاربردی دوگانه برای این کرم محسوب می‌شود. یعنی هم در مقابل اشعه‌های UVB و UVA و سایر اشعه‌های مضر خورشید از پوست محافظت می‌کند و هم برای آرایش پوست و پوشاندن عیوب صورت مناسب است.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب رنگی پریم مدل Acnex Beige SPF60 حجم 40 میلی لیتر

این محصول محافظی قوی برای پوست در برابر اشعه‌های UVA، UVB، IR به‌شمار می‌رود و با قابلیت کنترل ترشح سبوم و برخورداری از خاصیت ضدآکنه‌بودن، مهارکننده‌ی قوی باکتری‌های مولد آکنه به‌شمار می‌رود. این محصول مات‌کننده و فاقد چربی به رنگ بژ ارائه شده است و می‌تواند انواع لک و جای جوش را بپوشاند.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر مدل Oily and Acne-Prone SPF50 حجم 40 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ لافارر مخصوص پوست‌های چرب و مستعد آکنه حاوی عصاره گیاهان شیرین بیان، بیربری، سارمنتوزا ساکسی فراگا ، آلوئه ورا و پاپایا بوده که موجب پیشگیری و رفع لک‌های پوستی، مهار ترشح سبوم و مات کنندگی پوست، ضد حساسیت، کند کردن روند پیری پوست، جلوگیری از ایجاد آکنه و حفاظت بالا از پوست دربرابر اشعه‌های UV-A و UV-B می‌شود. SPF50 مناسب برای پوست‌های بسیار حساس و روشن طراحی شده و برای این نوع پوست مفید است.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

لوسیون ضد چروک آردن مدل Vitamine C مقدار 30 گرم

لوسیون ضد چروک آردن حاوی ویتامین‌های E و C بوده و برای انواع پوست قابل استفاده است. این محصول جوان‌کننده و سفت‌کننده پوست است و چروک‌های صورت و گردن را بر اثر استفاده مداوم برطرف می‌کند. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به لایه‌برداری و روشن‌کردن پوست اشاره کرد. لوسیون ضد چروک آردن شاداب کننده و افزایش دهنده درخشش چهره بوده و محافظت کننده پوست در برابر اشعه مضر آفتاب و رادیکال‌های آزاد است. گفتنی است این محصول جلوگیری کننده از فرآیند پیری زودرس و آسیب های ناشی از آفتاب، آلاینده ها، مواد آرایشی و عوامل نامطلوب محیطی است.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب سینره حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  پوست‌های معمولی , پوست‌های خشک
 • میزان SPF
  60
 • نوع محفظه نگه دارنده
  تیوپی
 • جنس محفظه نگه دارنده
  پلاستیک
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب نرمال سینره SPF60 حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  انواع پوست ها
 • میزان SPF
  60
 • نوع محفظه نگه دارنده
  تیوپی
 • جنس محفظه نگه دارنده
  پلاستیک
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب الارو سری Foundation Effect مدل High Protection حجم 40 میلی لیتر

رنگ کرم الارو بژ روشن است که برای افرادی که پوستی روشن و حتی گندمی دارند مناسب خواهد بود. ماندگاری ضدآفتاب کرم‌پودری الارو بالا است و این کرم فاقد پارابن و چربی است و استفاده از آن به افرادی که پوست‌های چرب و مستعد جوش دارند توصیه می‌شود. الارو با دارا بودن SPF30 از پوست صورت در برابر اشعه‌های UVA و UVB محافظت می‌کند و مانع از آفتاب سوختگی پوست می‌شود.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مدل Oily And Acne-Prone Light حجم 40 میلی لیتر

انتخاب یک کرم ضدآفتاب خوب و باکیفیت یکی از ضروری‌ترین کارهایی است که باید برای حفظ سلامت پوست انجام داد. کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست‌های چرب با SPF چهل، یکی از محصولات باکیفیت این برند است که می‌توان برای روزهای آفتابی به ویژه روزهای گرم تابستان از آن استفاده کرد. این محصول حاوی عصاره گیاهان شیرین بیان، بیربری، سارمنتوزا ساکسی فراگا ، آلوئه ورا انانتیاکلرانتا ، اولئانولیک اسید و پاپایا است که موجب پیشگیری و رفع لک های پوستی ،. مات کنندگی پوست ، ضد حساسیت ، کند کردن روند پیری پوست و حفاظت بالا از پوست در برابر اشعه های UV-A و UV-B میشود.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب جوان کننده پریم مدل Matex Colorless حجم 40 میلی‌لیتر

کرم ضد آفتاب بدون رنگ SPF50 یکی از محصولات کارخانه پرایم است و به عنوان محصولی ایرانی با کیفیت بالا رقیبی جدی برای همتایان خارجی خود به شمار می‌رود. ضد آفتاب پریم محافظی قوی برای پوست در برابر اشعه های UVA، UVB، IR به شمار می‌رود. این ضد آفتاب که در ساخت آن از عصاره ساقه انگور استفاده شده فاقد چربی است و می‌تواند انواع لک و جای جوش را بپوشاند. بهترین روش مصرف برای این کرم ضدآفتاب پوشاندن پوست با مقدار کافی از کرم 20 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب است. این کرم ضد آفتاب که ویژه‌ی صورت در نظر گرفته شده برای پوست آقایان و خانم‌ها ساخته شده است. بنابر این محدودیتی در جنسیت مصرف کننده و ندارد و برای تمامی سنین نیز مناسب است.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب بدون چربی مای

مشخصات

 • مناسب برای
  پوست‌های چرب , پوست‌های مختلط
 • میزان SPF
  60
 • نوع محفظه نگه دارنده
  تیوپی
 • جنس محفظه نگه دارنده
  پلاستیک
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب مردانه سینره حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  انواع پوست ها
 • میزان SPF
  45
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  مورینگا
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضدآفتاب رنگی دکتر ژیلا Spf63 حجم 50 گرم

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا تمام خصوصیات یک ضد آفتاب ایده آل را دارا بوده و با داشتن ویتامین ها، روغن ها و عصاره های گیاهی نرمی و لطافت پوست را تضمین کرده، ضمن پخش پذیری عالی، اثرات ضد التهاب و قرمزی پوست، التیام بخش و مرطوب کننده و کاهش دهنده تعریق دارد. در ضمن میزان چربی کنترل شده در فرمولاسیون پیشرفته کرم، آن را برای مصرف انواع پوست مناسب می سازد.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

ژل ضد آفتاب فرست تاچ مدل 01 حجم 70 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  70 میلی لیتر
 • مناسب برای
  پوست‌های چرب , انواع پوست ها
 • میزان SPF
  40
 • نوع محفظه نگه دارنده
  تیوپی
 • جنس محفظه نگه دارنده
  پلاستیک
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرکرم ضد آفتاب پیکسل مدل Oily Acne-Prone Skin حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب پیکسل،محصول جدید از شرکت سیلانه سبز میباشد این کرم ضد آفتاب محافظ بسیار قوی دربرابر اشعه آفتاب،آبرسان فوق العاده و کنترل کننده چربی پوست با جذب سریع میباشد. محتویات این کرم به صورت رقیق و مایع است و قبل از مصرف باید به خوبی آنرا تکان دهید. این محصول فوق العاده مانند دیگر محصولات شرکت سیلانه کاملا مورد پسند خریداران بوده و نسبت به نمونه های مشابه در بازار بسیار مقرون بصرفه میباشد.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ژل ضد آفتاب ساین اسکین مدل Invisible حجم 50 میلی لیتر

مشخصات
 • حجم
  50 میلی‌لیتر
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ترکیبات
  بدون عصاره
 • سازگار با پوست‌های
  چرب
 • جلوه رنگ
  مات
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • SPF
  50
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضدآفتاب درموبای مدل SPF65 حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب درموبای ترشح غدد چربی پوست را کنترل و تنظیم کرده و پوست های چرب و براق را به طرز منحصر به فردی مات و متعادل می کند. این ضد آفتاب حاوی کرم پودری سبک با توانایی پوشانندگی بالا می باشد. ویتامـین E مــوجود در ایـن کــــرم پــوســت را از اثر رادیکال های آزاد محافظت می کند و آلانتوئین موجود در آن از ایجـــاد الــتـهـاب ناشــی از آفــتـاب ســوخـتـگی جلوگــیری می کند. این ضد آفـــتاب حاوی فیلــترهای فیزیکی و رنگ طبیعی است. برخی از مزایای کرم ضدآفتاب رنگی درموبای فاقد چربی : مناسب پوست چرب ودارای جوش می باشد. رنگ آن بژ روشن می باشد و قابلیت حداکثر محافظت پوست در مقابل اشعه های UVA و UVB را دارا می باشد همچنین ضدآفتاب “درموبای” فقط با یک فرم ویک رنگ تولید می گردد و فاقد رنگ بندی های دیگر می باشد.
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

فلوئید ضد آفتاب درماتیپیک مدل SFM حجم 50 میلی لیتر

مشخصات
 • حجم
  50 میلی‌لیتر
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ترکیبات
  بدون عصاره
 • سازگار با پوست‌های
  چرب , مختلط
 • جلوه رنگ
  مات
 • جنس محفظه
  تیوپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • SPF
  50
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی سی گل 50 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  پوست‌های معمولی , پوست‌های خشک
 • میزان SPF
  60
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  روغن جوانه گندم
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر مدل Normal To Dry SPF50 حجم 40 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ لافارر مخصوص پوست های خشک و معمولی حاوی عصاره گیاهان شیرین بیان، بیربری، سارمنتوزا ساکسی فراگا، آلوئه ورا و پاپایا است که موجب پیشگیری و رفع لک‌های پوستی، رطوبت‌رسانی عمقی و طولانی‌مدت، ضدحساسیت و قرمزی، کند کردن روند پیری پوست، جلوگیری از ایجاد آکنه و حفاظت بالا از پوست در برابر اشعه‌های UV-A و UV-B می‌شود.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی شون با رنگ طبیعی + SPF50

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  پوست‌های چرب
 • میزان SPF
  50
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  بابونه
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب الارو مدل Mineral Spf30 حجم 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب «الارو» (Ellaro)  مدل (Mineral) حاوی فیلترهای ضدآفتاب صد درصد طبیعی و معدنی حاوی زینک اکساید، فیلتر فیزیکی ضدآفتاب است که پوست را در برابر خطرات متعدد ناشی از  اشعه‌های مضر در نور خورشید محفوظ نگه می‌دارد. این کرم با SPF 30 محافظت کننده پوست شما در برابر آفتاب است. الارو مراقبت کننده پوست پس از درمان‌های پوستی مثل درمان آکنه، لیزر، میکرودرم، پیلینگ‌های شیمیایی بوده و برای هر نوع پوست مناسب است.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب سینره حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  انواع پوست ها
 • میزان SPF
  50
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  نِت گرس
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب فاقد چربی نئودرم مدل Highly Protective Max Tinted SPF50 حجم 50 میلی لیتر

هیچ نوع کرم‌ پودری نمی‌تواند جلوی نفوذ اشعه‌ی آفتاب به لایه‌های پوست را بگیرید. این کار وظیفه‌ی کرم‌های ضد آفتاب است. این کرم‌ها به عنوان یک لایه‌ی محافظ در برابر خورشید است و از بروز لک و عارضه‌های پوستی جلوگیری می‌کند. از این رو استفاده از کرم‌های ضد آفتاب برای محافظت از پوست بسیار ضروری است. یکی از انواع این کرم‌ها که به عنوان پایه‌ی مناسب برای آرایش هم استفاده می‌شود، ضد آفتاب «نئودرم» (Neuderm) مدل «هایلی پروتکتیو مکس تینتد» (Highly Protective Max Tinted) و فاقد چربی است.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب روشن کننده سان سیف

مشخصات

 • وزن
  50 گرم
 • مناسب برای
  انواع پوست ها
 • میزان SPF
  50
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  پوست لیمو – شیرین بیان
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب چلنج مدل Colorless For Dry Skin حجم 50 میلی لیتر

ضد آفتاب مخصوص پوست نرمال و خشک (بی رنگ) چلنج با فرمولاسیون بسیار سبک و با دارا بودن فیلترهای پیشرفته UVA وUVB حداکثر حفاظت از پوست را در برابر اشعه های مضر خورشید به عمل می آورد. این کرم ضد آفتاب حاوی عصاره آلوئه ورا جهت آبرسانی و حفظ هیدراتاسیون پوست بوده و ضد تعریق است. بدلیل وجود آلانتوئین تحریک کننده و احیا کننده سلولها و باعث بهتر درمان شدن قرمزی پوست می شود. از پوست در برابر رادیکالهای آزاد که موجب پیری پوست می شود محافظت می نماید. ضد آفتاب بی رنگ چلنج بدون ایجاد سفیدی روی پوست، ماندگاری بالا و مناسبی داشته بطوریکه ماندگاری اثر آن بیش از دو برابر یک ضد آفتاب عادی است.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم محافظتی روزانه درمدن سری DD Cream Spf50 حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  انواع پوست ها
 • میزان SPF
  50
 • نوع محفظه نگه دارنده
  تیوپی
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب بیودرما مدل Photoderm SPOT حجم 30 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب بیودرما مدل Spot ادعای ضد لک بودن و روشن کنندگی پوست را دارد. ترکیبات منحصر به آن پوست شما را بسیار نرم و دلپذیر می کند. کاملا بی رنگ است و پس از استفاده روی پوست اثر سفیدی یا چربی روی پوست باقی نمی‌گذارد. این ضد آفتاب برای پوست‌های حساس و یا پوستی که زخم، جای لک و جوش دارد نیز مناسب است.ضد آفتاب اسپات بیودرما حاوی فیلترهای قوی در برابر اشعه‌های مضر خورشید بوده که محافظت از پوست شما را تضمین می‌کند.ضد آفتاب فتودرم اسپات بایودرما به دلیل ترکیبات ضد لک ، برای پوست های دارای لک ، کک و مک و همچنین بعد از لیزر تراپی و اقدامات درماتولوژیکی که منحر به خراش شده حفاظتی مطلوب و انتخابی مناسب است . ترکیبات این ضد آفتاب طوری است که پس از استفاده روی پوست کاملا بی رنگ است و سفیدی یا چربی رو پوست باقی نمی گذارد . فاقد عطر بوده و در برابر تعریق مقاوم است. به دلیل کمپلکس bioprotection در این ضد آفتاب محافظتی عمقی از سلول های شما صورت می گیرد

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب سان سنس مدل Daily Face SPF50plus مقدار 50 گرم

کرم ضدآفتاب «سان سنس» (Sun Sense) مدل «Daily Face SPF50 plus» از ضدآفتاب‌های حرفه‌ای این برند استرالیایی است که از ویژگی‌های متعددی بهره می‌برد و برای انواع پوست معمولی و چرب قابل استفاده است. این کرم بافتی کاملا سبک و ملایم دارد که به راحتی قابل استفاده بوده و اثر چربی و نامطبوعی روی پوست باقی نمی‌گذارد. بافت کرم منافذ پوست شما را نمی‌بندد (non-comedogenic) تا موجب ایجاد بروز جوش‌های پوستی نیز نگردد. این محصول پوست با اس‌پی‌اف 50، از پوست شما در مقابل انواع پرتوهای مضر UVA و UVB محافظت می‌کند.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب رنگی ژیل بوته مدل Solactive حجم 50 میلی لیتر

این ضد آفتاب، فاقد چربی (oil free) نیز هست و برای همه افراد حتی کسانی که پوستشان مستعد جوش و آکنه هست مناسب میباشد از ویژگی های این محصول میتوان به مهار کنندگی اشعه های UVA و UVB و مادون قرمز، جلوگیری از خشکی پوست، پیشگیری از پیری زودرس پوست ،پیشگیری از ایجاد لکه های پوستی و محافظت از پوست در برابر آفتاب سوختگی اشاره کرد. مواد موثر: ویتامین F ، عصاره گیاه گل ختمی (Mallow Extract) ، آلانتوئین.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب رنگی ام کیو مدل NATURAL BEIGE حجم 55 میلی لیتر

محصولات MQ ساخته شده از مواد با کیفیت می باشد. محصولات MQ در یکی از معتبرترین لابراتوارهای فرانسه و زیر نظر اساتید فن در صنعت مراقبت از پوست و مو فرموله شده است.  کمپانی MQ کرم های ضد آفتاب خود را روانه بازار کرده است که ساخته شده از مرغوبترین و جدیدترین مواد اولیه و دارای حداکثر حفاظت در برابر پرتوهای مضر آفتاب هستند. این ضد آفتاب دارای ساختاری سبک بوده و در عین حال به دلیل داشتن ترکیبات مرطوب کننده قوی و ضد چروک، نرمی و لطافت را به پوست بازمی گرداند. یکی از این محصولات، کرم ضد آفتاب فاقد چربی SPF 50 است. که در چهار رنگ صورتی، بژ طبیعی، بژ روشن و بدون رنگ موجود است. این ضد آفتاب در مقابل تعریق مقاوم است همچنین دارای ساختاری بسیار سبک است که محافظ قوی پوست در برابر تاثیرات مخرب اشعه های مضر UVA و UVB به حساب می آید. و از آنجایکه برای پوست های چرب و مستعد جوش و آکنه ساخته شده است لذا دارای خاصيت ضد میکروبی و تنظیم کننده ترشح چربی پوست است. علاوه بر این از خاصیت مات کنندگی و ضد براقی پوست برخوردار است. جهت استفاده نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض اشعه آفتاب روی پوست تمیز مالیده شود و هر دو ساعت یکبار آن را تجدید کنید.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب اوریاژ سری Hyseac با SPF30 حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  پوست‌های چرب , پوست‌های مختلط
 • میزان SPF
  30
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
 • عصاره
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضدآفتاب اریکه مدل 50 OIL FREE tinted SPF حجم ۵۰ میلی لیتر

کرم ضد آفتاب اریکه با ساختاری سبک به سرعت جذب پوست شده و در عین حال به دلیل داشتن مواد مرطوب کننده، پوست را نرم و لطیف می کند. تنوع این کرم ها، پاسخگوی نیاز هر نوع پوستی است. محصولات مراقبت از پوست رایج، مشکلات پوست های چرب مانند آکنه را تشدید می کنند. این محصول حداکثر حفاظت در برابر اشعه آفتاب را بدون تشدید مشکلات برای پوست های چرب فراهم می کند.

معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب رنگی لابورن کد 01 حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  پوست‌های چرب
 • میزان SPF
  50
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  شیرین بیان
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب ساین اسکین کد L30 حجم ۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مناسب برای
  انواع پوست ها
 • میزان SPF
  30
 • نوع محفظه نگه دارنده
  تیوپی
 • جنس محفظه نگه دارنده
  پلاستیک
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVA
  دارد
 • محافظت کننده در برابر اشعه UVB
  دارد
معرفی 37 مدل ضد آفتاب ایرانی و خارجی با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب لیپورکس مدل SP.O&N.NC حجم 40 میلی لیتر

کرم ضدآفتاب لیپورکس مناسب پوست های چرب با ساختار سبک و جذب سریع بر روی پوست، حداکثر حفاظت را در برابر پرتوهای مضر نور خورشید ایجاد می کند. وجود فیلترهای فیزیکی در ضدآفتاب لیپورکس امکان استفاده از آن را برای افراد با پوست حساس فراهم کرده است. ضدآفتاب لیپورکس از پوست در برابر هر دو اشعه UVA و UVB محاظت می کند که همین امر باعث جلوگیری از پیری زودرس و آسیب رساندن به سلول های پوست می گردد. ضدآفتاب پوست چرب با فیلتر های فیزیکی محافظت کننده ی پوست و ماندگاری بیش از دو ساعت قابل استفاده برای دور چشم می باشد، با بافت بسیار سبک، فاقد چربی و مات کننده پوشش صاف و یکدست به پوست می دهد.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

37 مدل بهترین مارک شامپو ضد ریزش و تقویتی

اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید از شستشوی مو خود بدون نگرانی در مورد آسیب رساندن به آن […]

37 مدل بهترین کرم ضد چروک صورت ایرانی و خارجی

چرا می خواهید روند پیری را کاهش دهید؟ زیبایی ناشی از اعتماد به نفس درونی است. و هیچ احساسی بهتر […]

معرفی 37 مدل کانسیلر فوق العاده باکیفیت

هر آنچه درباره کانسیلرها باید بدانید وقتی نوبت به آرایش می رسد ، کانسیلر مادرخوانده پری هر دختری است. از […]

معرفی 37 مدل ریمل باکیفیت برای حالت دهی و فرم دهی به مژه ها

ریمل چیست؟ برای بسیاری از ما ، ریمل مژه و ابرو یک کیف آرایش ضروری است ، با این وجود […]

37 مدل بهترین کرم دور چشم در سال 2021

فواید استفاده از کرم دور چشم چیست؟   تبلیغات بسیاری وجود دارد که کرم های چشم را ستایش می کنند […]

تفاوت کرم مرطوب کننده و آبرسان چیست؟

تفاوت آبرسان و مرطوب کننده چیست و به کدام یک نیاز دارید؟ آب در اطمینان از سلامت ، صاف بودن […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه